Tenisz

Egyéni sportágak kibeszélő topikjai.
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: Bandee »

vollebak írta: 2024.07.14. 17:44 Csak fél szemmel tudtam nézni, vendégeink vannak. De az mindig jó nap, ha a szerb majom kikap :) Remek eredmény.
Az a jó, hogy a spanyol már idáig se tud eljutni 🤣🤣 Meg ugye a rekord is elmarad

Ennyi örömed legyen :) Tudom, hogy nekem írtad, de el kell keserítselek, mert se nem néztem se nem érdekel annyira mint gondolod. Csak röhögök rajtad, csináld! 👍🏻

Mielőtt kezdenéd az esti meccset se nézem tehát se neked se más trollnak nem kell erőlködjön valami frappáns fikával.
vollebak
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:46

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: vollebak »

Bandee írta: 2024.07.14. 19:37 Az a jó, hogy a spanyol már idáig se tud eljutni 🤣🤣 Meg ugye a rekord is elmarad

Ennyi örömed legyen :) Tudom, hogy nekem írtad, de el kell keserítselek, mert se nem néztem se nem érdekel annyira mint gondolod. Csak röhögök rajtad, csináld! 👍🏻

Mielőtt kezdenéd az esti meccset se nézem tehát se neked se más trollnak nem kell erőlködjön valami frappáns fikával.
Neked elmentek otthonról. Bocs, de ha azt hiszed, hogy körülötted forognak a gondolataim így, akkor azért kicsit túlértékeled a jelentőséged az életemben. Különben is, mi a faszért tettem volna? Nem is szóltunk egymáshoz most, mi van? Eleve úgy ismersz engem, aki hátulról jön és provokál, nem direktben beleáll a konfliktusba? Valamit kurva rosszul csináltam az elmúlt tizenkét évben akkor.

Roccóval beszéltünk a meccs eredményéről messengeren, örültünk neki, gondoltam, beírtam ide is. Ennyi történt, semmi több.

Elképesztő, hogy miket kombinálsz össze, válaszra sem kellett volna méltatni.
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: Bandee »

vollebak írta: 2024.07.14. 21:03
Bandee írta: 2024.07.14. 19:37 Az a jó, hogy a spanyol már idáig se tud eljutni 🤣🤣 Meg ugye a rekord is elmarad

Ennyi örömed legyen :) Tudom, hogy nekem írtad, de el kell keserítselek, mert se nem néztem se nem érdekel annyira mint gondolod. Csak röhögök rajtad, csináld! 👍🏻

Mielőtt kezdenéd az esti meccset se nézem tehát se neked se más trollnak nem kell erőlködjön valami frappáns fikával.
Neked elmentek otthonról. Bocs, de ha azt hiszed, hogy körülötted forognak a gondolataim így, akkor azért kicsit túlértékeled a jelentőséged az életemben. Különben is, mi a faszért tettem volna? Nem is szóltunk egymáshoz most, mi van? Eleve úgy ismersz engem, aki hátulról jön és provokál, nem direktben beleáll a konfliktusba? Valamit kurva rosszul csináltam az elmúlt tizenkét évben akkor.

Roccóval beszéltünk a meccs eredményéről messengeren, örültünk neki, gondoltam, beírtam ide is. Ennyi történt, semmi több.

Elképesztő, hogy miket kombinálsz össze, válaszra sem kellett volna méltatni.
Na, akkor még erre.

Danival ketten látogattuk ezt a topikot, te még nem írtál ide, de nagyon szűken csak Dani ír néha valamit aki utálja a szerbet mint a szart :D

Saját magad írtad nekem pár hete, hogy ezt fogod csinálni csak kitörölted - de én addigra elolvastam. Gondoltam ez már a beígért dolog lehet, ezért csak jelezni kívántam, hogy kár ezzel fáradozni. Dani biztosan szívesen eltémázik veled a szerbről.
Én még fél szemmel se néztem, mert jobb dolgom akadt, az eredmény egyébként is borítékolható volt, kvázi törvényszerű. Ha néznék is teniszt akkor teljesen más embereket, de már kiderült, hogy örök vesztesek (mint általában), így már nem nézem ezt se max. néha az eredményeket, melyek igazolják döntésemet. Kiiktattam a sportesemények követését, mert én nem úgy néztem ezeket, hogy kiválasztom a várhatóan legjobbat és mögé(jük) állok, vagy érte/ük vagy valaki(k) ellenében, mert ugye van erre példa szép számmal. :D

Témát zártam.
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

Bandee írta: 2024.07.15. 10:07 Danival ketten látogattuk ezt a topikot, te még nem írtál ide, de nagyon szűken csak Dani ír néha valamit aki utálja a szerbet mint a szart :D
Nem utálom. :)
Csak röhejesnek tartom néhány dolgát, amit már leírtam párszor most nem tennék meg.

Szerintem tök reális, hogy kikapott bár ha Alcaraz éppen nem fogott volna ki jó napot akkor még bármi elképzelhető lett volna tegnap.
Azt is mondtam, hogy NEM JÓ, hogy kimaradt neki a deminór-meccs mert egyszerűen egy veterán játékosnak nehezebb belelendülnie az adott tornán és káros lehet neki ha ilyen magasságban nem játszik valós ellenféllel csak szimplán továbbjut játék nélkül. Ilyen magasságokban (QF és SF) már az sem jó, ha épp egy gyengébb sötét lovat kell legyőzni, aztán jön a döntőben egy minőségi játékos. (Wimbledonban pedig akad sötét ló bőven, nézd meg a csajoknál) :D

Persze a riporterek gazdagon mondogatták, hogy ez tulajdonképpen mennyire fasza lesz majd a szerbnek, hiszen pihenhetett, :)

Lényegében a fenti dolog történt, a spanyolhoz képest extra rozsdás volt.
QF-ben kapott egy visszalépő deminórt, SF-ben Musettit kellett vernie, akit szerintem a szerb éjszaka álmából felkeltve is megvert volna.
Csakhogy Alcaraz már más szint, oda egy teljesen egészséges Gyokovics, és egy rendesen bemelegített Gyokovics kellett volna ahhoz, hogy egyáltalán legyen miről beszélni.

Egyébként kibaszott sportszerű volt most a szerb.
Az egész tornán is, de vasárnap különösképpen. Emelt fejjel veszített.
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

Amúgy amióta játszottam pár évet másod és harmadosztályban is, valamennyire másképp nézek ezekre a játékosokra.
Nagyon hülyének kell lennie ahhoz, hogy utáljak valakit, de nem is utálat ez hanem szimpla antipátia.

Aki ebbe beletartozik az a hülyegyerek Rűne, Hurkáccs (bár ez a fazon civilben szerintem egész jó arc lehet), és aki a leghülyébb az szerintem a Paire. :D
Trojckij is egy gyökér volt meg anno Connors az amerikai paraszt.

A szerbnek irritálnak dolgai, ahogy anno Nadalnak is, de utóbbi már nem annyira gáz sokat javult az arc.

A csajok közül Serena volt egy büdös paraszt, azt szinte sosem bírtam nézni. Ez az ukránszopó Swiatek sem a szívem csücske. :) De amúgy ő nagyon okos.
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

vollebak írta: 2024.07.14. 21:03 Különben is, mi a faszért tettem volna? Nem is szóltunk egymáshoz most, mi van? Eleve úgy ismersz engem, aki hátulról jön és provokál, nem direktben beleáll a konfliktusba? Valamit kurva rosszul csináltam az elmúlt tizenkét évben akkor.
Mondjuk én is tuti erre gondoltam volna... XD XD XD
vollebak
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:46

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: vollebak »

Bandee írta: 2024.07.15. 10:07
vollebak írta: 2024.07.14. 21:03
Bandee írta: 2024.07.14. 19:37 Az a jó, hogy a spanyol már idáig se tud eljutni 🤣🤣 Meg ugye a rekord is elmarad

Ennyi örömed legyen :) Tudom, hogy nekem írtad, de el kell keserítselek, mert se nem néztem se nem érdekel annyira mint gondolod. Csak röhögök rajtad, csináld! 👍🏻

Mielőtt kezdenéd az esti meccset se nézem tehát se neked se más trollnak nem kell erőlködjön valami frappáns fikával.
Neked elmentek otthonról. Bocs, de ha azt hiszed, hogy körülötted forognak a gondolataim így, akkor azért kicsit túlértékeled a jelentőséged az életemben. Különben is, mi a faszért tettem volna? Nem is szóltunk egymáshoz most, mi van? Eleve úgy ismersz engem, aki hátulról jön és provokál, nem direktben beleáll a konfliktusba? Valamit kurva rosszul csináltam az elmúlt tizenkét évben akkor.

Roccóval beszéltünk a meccs eredményéről messengeren, örültünk neki, gondoltam, beírtam ide is. Ennyi történt, semmi több.

Elképesztő, hogy miket kombinálsz össze, válaszra sem kellett volna méltatni.
Na, akkor még erre.

Danival ketten látogattuk ezt a topikot, te még nem írtál ide, de nagyon szűken csak Dani ír néha valamit aki utálja a szerbet mint a szart :D

Saját magad írtad nekem pár hete, hogy ezt fogod csinálni csak kitörölted - de én addigra elolvastam. Gondoltam ez már a beígért dolog lehet, ezért csak jelezni kívántam, hogy kár ezzel fáradozni. Dani biztosan szívesen eltémázik veled a szerbről.
Én még fél szemmel se néztem, mert jobb dolgom akadt, az eredmény egyébként is borítékolható volt, kvázi törvényszerű. Ha néznék is teniszt akkor teljesen más embereket, de már kiderült, hogy örök vesztesek (mint általában), így már nem nézem ezt se max. néha az eredményeket, melyek igazolják döntésemet. Kiiktattam a sportesemények követését, mert én nem úgy néztem ezeket, hogy kiválasztom a várhatóan legjobbat és mögé(jük) állok, vagy érte/ük vagy valaki(k) ellenében, mert ugye van erre példa szép számmal. :D

Témát zártam.
Én olyat biztos nem írtam, hogy ide fogok járni heherészni direkt neked. Azt írtam, hogy már nem érdekel a tenisz úgy, nem nézem, de lehet, hogy megint kéne, csak azért, hogy Djokovicot lássam kiszopni. Erre itt le is írtam, hogy nem is láttam a meccset. Az nem újdonság, hogy ha kikap a szerb majom, az örömteli. Nem tudom továbbra sem, miért vonatkoztattad ezt magadra, semmi nem indokolta, de te tudod. Ez a témát zártam meg... :D

Témát zártam.
vollebak
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:46

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: vollebak »

rdaneelolivaw írta: 2024.07.15. 17:38
vollebak írta: 2024.07.14. 21:03 Különben is, mi a faszért tettem volna? Nem is szóltunk egymáshoz most, mi van? Eleve úgy ismersz engem, aki hátulról jön és provokál, nem direktben beleáll a konfliktusba? Valamit kurva rosszul csináltam az elmúlt tizenkét évben akkor.
Mondjuk én is tuti erre gondoltam volna... XD XD XD
Jó, de te hülye vagy :)

Én nem böködök senkit a háta mögött. A sok faszságom mellett ez az egy, amit mindig lehet tudni: hogy kivel hányadán állok.
vollebak
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:46

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: vollebak »

rdaneelolivaw írta: 2024.07.15. 17:00 Amúgy amióta játszottam pár évet másod és harmadosztályban is, valamennyire másképp nézek ezekre a játékosokra.
Nagyon hülyének kell lennie ahhoz, hogy utáljak valakit, de nem is utálat ez hanem szimpla antipátia.

Aki ebbe beletartozik az a hülyegyerek Rűne, Hurkáccs (bár ez a fazon civilben szerintem egész jó arc lehet), és aki a leghülyébb az szerintem a Paire. :D
Trojckij is egy gyökér volt meg anno Connors az amerikai paraszt.

A szerbnek irritálnak dolgai, ahogy anno Nadalnak is, de utóbbi már nem annyira gáz sokat javult az arc.

A csajok közül Serena volt egy büdös paraszt, azt szinte sosem bírtam nézni. Ez az ukránszopó Swiatek sem a szívem csücske. :) De amúgy ő nagyon okos.
Ezt már beszéltük sokszor. Itt nálam a sportnál többről van szó. Gyokovics az egyetlen az egész tenisztörténelemben, aki nagyon veszélyes dolgokat csinál abból a szempontból, hogy úgy beszél mindenféle faszságot, hogy nem fogja fel, hogy Szerbiában meg úgy általában a szláv világban lényegében vallásos imádat övezi.

Amikor ő azt mondja, hogy oltásellenes, meg hogy a víz és az étel kémiai szerkezete megváltozik a szeretettől és a pozitív gondolatoktól, azzal mondjuk azt éri el, hogy pár műveletlen szerb valami zsákfaluban úgy fogja gondolni, hogy nem oltatja be a gyerekét, vagy fényt fog etetni vele. Mert hát ha az isteni Novak mondja, az biztos úgy van. És ezek nem légből kapott példák, hanem ismerek szerbeket teniszes fórumokról, akik privát discordon elmondták, hogy erről a szerb kormánymédia nem számolhat be, de volt tucatnyi ilyen eset, és emberek haltak meg a következményeként. Én alapvetően ezért utálom ezt a faszt, mert az ő helyzetében nem ugathat mindenfélét, hogy az 5G tornyok terjesztik a Covidot, vagy hogy a bosnyák erőpiramisok hatására nem is kell enni, elég a fényt rágni. Nem vicc, a tag ilyeneket mond, meg promóz élő instás streamen csalásért elítélt sarlatánokat, akik homeopátiás szarokat árulnak.

Bánom is én alapvetően, hány Slamet nyer meg hány hétig világelső. És az sem hat meg, hogy de jópofa, hogy odatartja a labdaszedő gyerek feje fölé az esernyőjét, ha esik épp az eső. Az Adria Touron a mai napig nem tudjuk, hány ember betegedett és halt meg közvetve Gyokovics felelőtlensége miatt, ahogy azt sem, hány gyerek halt meg, mert a fanatikus szülei fénnyel etették Gyokovics holisztikus blablái hatására.

Érted, az csávó 15 éves korában abbahagyta az iskolát. Még a középiskolai második osztályt sem végezte el, érettségije sincs. 16 évesen már Monacóban élt és edzett minden idejében. Ami remek dolog a teniszkarrierjét tekintve, és alapvetően egy rendkívül éles eszű, intelligens ember, hiszen a nyelveket szereti, vagy 5-6 nyelven folyékonyan beszél. De összességében műveletlen, iskolázatlan, olvasatlan barom. Elég csak megnézni a „Bosznia Szerbia szíve” nyilvános üzengetéseit nemrégről, aminél sokkal kevesebbért is öltek már halomra embereket a Balkánon. A világnak egy nagyon puskaporos részéről származik, és egy kamaszgyerek olvasottsági szintjén van, miközben fanatikusan isszák a szavait milliók. Ez egy rohadt veszélyes egyveleg. Nadal, Federer sem tanult, persze. Nem is az a dolguk, hogy okosak legyenek, Gyokovicsnak sem. Na de Nadalról, Federerről tudjuk, mit gondolnak oltásról, Trumpról, háborúról, homeopátiáról, történelemről? Nem, semmi ilyet, mert kussolnak. Mert a műveletlenségük mellett annyi eszük azért van, hogy felismerjék, felelősek a nyilatkozataikért, és ezért jobb, ha megmaradnak a kaptafájuknál. Sosem volta a híve ennek az amerikanizált intézménynek, hogy sportolók politizáljanak, mert éppen ők azok, akik a munkájuknál fogva a legkevesebbet koptatták az iskolapadot vagy jártak könyvtárba. Ennek ellenére Gyokovicsnál politikusabb, mindenféléről meggyőződésesen nyilatkozósabb sportoló nem volt az elmúlt évtizedekben (ha nem egyenesen valaha), és ha járnál nemzetközi platformokra, láthatnád, hogy gyakorlatilag háborús hangulatig hergelte az amúgy sem túl nyugodt szerb fanatikusait. Az a mantra, hogy Novakot a nyugat nem szereti, mert szerb, de majd eljön az ideje, amikor Szerbia bosszút áll a világon ezért. Elmebetegek mind.
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: Bandee »

vollebak írta: 2024.07.16. 07:53
Bandee írta: 2024.07.15. 10:07
vollebak írta: 2024.07.14. 21:03

Neked elmentek otthonról. Bocs, de ha azt hiszed, hogy körülötted forognak a gondolataim így, akkor azért kicsit túlértékeled a jelentőséged az életemben. Különben is, mi a faszért tettem volna? Nem is szóltunk egymáshoz most, mi van? Eleve úgy ismersz engem, aki hátulról jön és provokál, nem direktben beleáll a konfliktusba? Valamit kurva rosszul csináltam az elmúlt tizenkét évben akkor.

Roccóval beszéltünk a meccs eredményéről messengeren, örültünk neki, gondoltam, beírtam ide is. Ennyi történt, semmi több.

Elképesztő, hogy miket kombinálsz össze, válaszra sem kellett volna méltatni.
Na, akkor még erre.

Danival ketten látogattuk ezt a topikot, te még nem írtál ide, de nagyon szűken csak Dani ír néha valamit aki utálja a szerbet mint a szart :D

Saját magad írtad nekem pár hete, hogy ezt fogod csinálni csak kitörölted - de én addigra elolvastam. Gondoltam ez már a beígért dolog lehet, ezért csak jelezni kívántam, hogy kár ezzel fáradozni. Dani biztosan szívesen eltémázik veled a szerbről.
Én még fél szemmel se néztem, mert jobb dolgom akadt, az eredmény egyébként is borítékolható volt, kvázi törvényszerű. Ha néznék is teniszt akkor teljesen más embereket, de már kiderült, hogy örök vesztesek (mint általában), így már nem nézem ezt se max. néha az eredményeket, melyek igazolják döntésemet. Kiiktattam a sportesemények követését, mert én nem úgy néztem ezeket, hogy kiválasztom a várhatóan legjobbat és mögé(jük) állok, vagy érte/ük vagy valaki(k) ellenében, mert ugye van erre példa szép számmal. :D

Témát zártam.
Én olyat biztos nem írtam, hogy ide fogok járni heherészni direkt neked. Azt írtam, hogy már nem érdekel a tenisz úgy, nem nézem, de lehet, hogy megint kéne, csak azért, hogy Djokovicot lássam kiszopni. Erre itt le is írtam, hogy nem is láttam a meccset. Az nem újdonság, hogy ha kikap a szerb majom, az örömteli. Nem tudom továbbra sem, miért vonatkoztattad ezt magadra, semmi nem indokolta, de te tudod. Ez a témát zártam meg... :D

Témát zártam.
Látom nem érted. Nem megfutamodtam előled vagy ilyesmi, hanem egyszerűen a téma nem görgethető. Nem hiszem, hogy érdemben egy számomra egyébként nem igazán fontos sportolóról, részemről a dolgait csekély mértékben ismerő emberként konstruktív vitát folytathatnánk, meg azt se gondolom, hogy a teniszezésén kívül más annyira érdekes lenne. Tehát személyeskedésbe tud csak torkollani az egész, mivel eleve teljesen szubjektív a dolog. Alapvetően téged és sokakat antipátia vezérel ami belőlem ellenhatást váltott ki, de egyikünk se ismeri az arcot. Meg kurva mindegy is, az én életem se jobb se rosszabb nem lesz akkor se ha addig csinálja míg összehugyálja magát a pálya közepén. Kit érdekel, ő dolga

Amit mondjuk nem igazán értek, hogy mi öröm van egy közel 40-es fazon vesszőfutásán aki a lezárásban van. Mert még megérteném ha aktívabb korában hülyére verik és ez örömteli tud lenni. De ez most már olyan bukés, hogy van 2-3 szuper tehetség 15 évvel fiatalabban akiknek a tempóját nem bírja úgy, talán kevésbé is akarja már, stb stb. Ha el akarta volna kerülni, hogy a hozzád hasonlók rajta röhögjenek, gondolom időben abbahagyja, de szerintem őszintén szólva szarik erre és azért csinálja mert szereti, meg mert semmi máshoz nem ért és egyébként is fogalmunk nincsen egy ilyen szintű sportolónak a fejében mi van. Nekem legalábbis nincs elképzelésem mert másban utazom. Abba bele se megyek, hogy mennyire röhejes, ha mondjuk én a kis irodai székemből elkezdek röhögni a világ egyik legjobb és legeredményesebb sportolóján, pedig ezt-azt már csináltam én is amiben nem voltam kudarcos..

Én finoman szólva sem szerettem a M.Schumachert, de mikor a Mercihez visszatért és nem ment neki, semmilyen örömet nem okozott sőt inkább megkedveltem. Sőt, bárcsak még ma is menne, ma már ezt gondolom mert az élet ott is bizonyította, hogy minden tud szarabb lenni

Azt hiszem most már tényleg mindent elmondtam ezzel kapcsolatban :)
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

vollebak írta: 2024.07.16. 07:54
***
Amúgy csak szólok....

2024 Australian Open: SINNER
2024 RG: ALCARAZ
2024 WIMBLEDON: ALCARAZ

Generációváltás van.
(ezt anno nagyon hiányoltad) :)
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

Kép
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: Bandee »

Kép

Kép

Kép

Összecsaptak a nyugdíjasok salakon. XD Vártnál simább Djoko győzelem
vollebak
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:46

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: vollebak »

Nem is tudtam róla, hogy egymással játszanak. Így kell értesülnöm erről a gyalázatról :D

De kettejük között már régóta a Djoko-győzelem a papírforma, csak salakon nem. Úgy látszik, most már ott is. Nem kéne ezt erőltetnie már Nadalnak, nem csak életkorban öreg, de a teste sokkal elhasználtabb, mint Federeré volt 38 évesen vagy mint Djokovicé lesz jövőre. Gyereke is van már, annyi pénze, hogy egy élet alatt se tudja elkölteni, ott az akadémiája meg a golfszenvedélye. Felesleges ez már, kezdjen új fejezetet az életben.

Djokónak meg grat, salakon Nadal ellen azért pszichológiailag jelentős még mindig egy győzelem. Azért ne nyerje meg az olimpiát :D
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: Bandee »

vollebak írta: 2024.07.30. 08:04 Nem is tudtam róla, hogy egymással játszanak. Így kell értesülnöm erről a gyalázatról :D

De kettejük között már régóta a Djoko-győzelem a papírforma, csak salakon nem. Úgy látszik, most már ott is. Nem kéne ezt erőltetnie már Nadalnak, nem csak életkorban öreg, de a teste sokkal elhasználtabb, mint Federeré volt 38 évesen vagy mint Djokovicé lesz jövőre. Gyereke is van már, annyi pénze, hogy egy élet alatt se tudja elkölteni, ott az akadémiája meg a golfszenvedélye. Felesleges ez már, kezdjen új fejezetet az életben.

Djokónak meg grat, salakon Nadal ellen azért pszichológiailag jelentős még mindig egy győzelem. Azért ne nyerje meg az olimpiát :D
Eleve a tenisznek nem sok értelmét látom az olimpián, ugyanazokat az embereket lehet nézni akiket amúgy is hétre hétre nézhet aki akar. szinte egész évben. Ráadásul semmi presztízse ahogy Dani mondta, de nem tudom. Talán ha fiatalok játszanának akik még profi karrier előtt állnak, annak lehetne értelme vagy akik nem profik, de jók. De fogalmam nincsen ezeket hogyan lehetne megkülönböztetni egyáltalán.
Profi, pénzes sportoknak nem látom értelmét olimpián. Foci is ilyen, meg biztos sok van még

Nadal szerintem azért csinálja, mert szereti és leszarja ha kikap. Semmit nem kell már bizonyítson. De nem tudom mi egy ilyen motivációja
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

Bandee írta: 2024.07.30. 11:48 Eleve a tenisznek nem sok értelmét látom az olimpián, ugyanazokat az embereket lehet nézni akiket amúgy is hétre hétre nézhet aki akar. szinte egész évben. Ráadásul semmi presztízse ahogy Dani mondta, de nem tudom. Talán ha fiatalok játszanának akik még profi karrier előtt állnak, annak lehetne értelme vagy akik nem profik, de jók. De fogalmam nincsen ezeket hogyan lehetne megkülönböztetni egyáltalán.
Profi, pénzes sportoknak nem látom értelmét olimpián. Foci is ilyen, meg biztos sok van még

Nadal szerintem azért csinálja, mert szereti és leszarja ha kikap. Semmit nem kell már bizonyítson. De nem tudom mi egy ilyen motivációja
Lehetett volna valami más lebonyolítási rendszer.
Pl. mint a meghívásos VB-ken a csoportmeccsek, vagy ilyesmi. Ami nem megszokott.
De ez így kb olyan mint egy 1000-es torna, semmi több.
Ráadásul azt hittem országonként csak egy vagy két játékos indulhat, de ez sem így van, tehát még ez is ugyanaz. :D

Nincs presztizse, szerintem kb egy 1000-es tornagyőzelemmel ér fel, de pénzben valszeg még úgy se.
Talán a dicsőség, de az sem biztos.
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

Kép
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: Bandee »

Kép

Ez is meglett:)
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: Bandee »

Kép

:) :thumbs_up_icon:
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

VOLLEBAK!

Egy korszak zárult le.

2024 Australian Open: SINNER
2024 ROLAND GARROS: ALCARAZ
2024 WIMBLEDON: ALCARAZ
2024 USO: SINNER

Megérkezett az új generáció. :cool_icon:
Válasz küldése