Friss hírek

Az aktuális szezon kibeszélője.
trutya
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2022.12.16. 00:12

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: trutya »

vollebak írta: 2024.07.05. 15:31 Kép

Erre azért majd kiváncsi leszek.
én max. egy Grand Turismo szintű valamire számítok...
vollebak
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:46

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: vollebak »

trutya írta: 2024.07.08. 07:51
vollebak írta: 2024.07.05. 15:31 Kép

Erre azért majd kiváncsi leszek.
én max. egy Grand Turismo szintű valamire számítok...
Megjött a trailer:



Vegyesek az első érzéseim.
keF1r
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2022.12.17. 17:41

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: keF1r »

Sánta Gepárd írta: 2024.07.04. 14:33
Morpheus írta: 2024.07.04. 10:21 Kép

A Red Bullt a McLaren és a Mercedes is legyőzte az elmúlt öt fordulóban, részben annak köszönhetően, hogy Perez csak öt pontot szerzett ebben az időszakban. A csapat elveszti a türelmét a mexikóival szemben annak ellenére, hogy 2026-ig érvényes szerződése van?

Én megmondom: dehogy veszíti el a csapat a türelmét, hisz van az a pénz, no meg Max-nak így ultra kényelmes, elég neki Norris.
XD
Nem fogja elveszteni. Maxi mellé ilyent akarnak, és ha Maxi helyzete gyengül, akkor esetleg egy még ilyenebbet.
Ezt szerintem rosszul látod.
Az egyéni IDÉn is meglehet...BÁR még hosszú a szezon...de perec ezzel a teljesitménnyel elüti a RB-t a konstruktőritől...
minden rivális csapatnál közel vannak a versenyzők egymáshoz kivéve a RB-t
nem hiszem, hogy hosszan tolerálják még...tappen meg a jelenlegi mezőnyt esélyesen verné azonos autóban, ezért nem hiszem, hogy neki számítana mennyire gyenge a csapattárs...egyébként meg bármelyik csapatot nézed, csak kommunikációban van meg az azonos bánásmód és egyenlő versenyzés elve... a ferkánál lökő a mercinél russel a mekinél norris az elsőszámú ahogy a RB-nél tappen és végül mindig csicskáztatják a másikat ha az jobban menne...
Tény hogy kényelmesebb, hogy csapaton belül nincs ellenfél...de ez a szakadék túl nagy
Avatar
Sánta Gepárd
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2022.12.09. 15:29
Tartózkodási hely: Budapest
Ez vagyok: Háááát....

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd »

keF1r írta: 2024.07.08. 19:09
Ezt szerintem rosszul látod.
Az egyéni IDÉn is meglehet...BÁR még hosszú a szezon...de perec ezzel a teljesitménnyel elüti a RB-t a konstruktőritől...
minden rivális csapatnál közel vannak a versenyzők egymáshoz kivéve a RB-t
nem hiszem, hogy hosszan tolerálják még...tappen meg a jelenlegi mezőnyt esélyesen verné azonos autóban, ezért nem hiszem, hogy neki számítana mennyire gyenge a csapattárs...egyébként meg bármelyik csapatot nézed, csak kommunikációban van meg az azonos bánásmód és egyenlő versenyzés elve... a ferkánál lökő a mercinél russel a mekinél norris az elsőszámú ahogy a RB-nél tappen és végül mindig csicskáztatják a másikat ha az jobban menne...
Tény hogy kényelmesebb, hogy csapaton belül nincs ellenfél...de ez a szakadék túl nagy
Lehet. De az tény, hogy eddig is - legalábbis a kommunikáció sziintjén - Maxi beleegyezése döntő volt. És ő eddig még minden csapattársát kinyírta. Csak épp Perez jó neki.
Avatar
Morpheus
F1-es versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2022.12.11. 00:03
Tartózkodási hely: Pásztó
Ez vagyok: Keresztény magyar

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: Morpheus »

https://hu.motorsport.com/f1/news/horne ... content=hu

Horner megkavarta a lapokat: Cunoda készen áll a Red Bullra
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)
bertone
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:35

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: bertone »

Morpheus írta: 2024.07.09. 14:33 https://hu.motorsport.com/f1/news/horne ... content=hu

Horner megkavarta a lapokat: Cunoda készen áll a Red Bullra
Szerintem tedd be Cunoda topikjába! Ott most úgy is azon megy a hőzöngés, miért Ricciardo megy(?) Perez helyére, ha elküldik a mexikóit.
vollebak
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:46

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: vollebak »

bertone írta: 2024.07.09. 14:39
Morpheus írta: 2024.07.09. 14:33 https://hu.motorsport.com/f1/news/horne ... content=hu

Horner megkavarta a lapokat: Cunoda készen áll a Red Bullra
Szerintem tedd be Cunoda topikjába! Ott most úgy is azon megy a hőzöngés, miért Ricciardo megy(?) Perez helyére, ha elküldik a mexikóit.
Nem tudom, mire fel a kérdőjel.

1) Ha arra, hogy igaz-e a hír: Helmut Marko néhány napja maga erősítette meg, hogy a csapat ezen gondolkozik.

https://www.planetf1.com/news/daniel-ri ... rix-rumour

Legyen elég erre annyi, hogy ausztrálokat ismerek, akik azt mondják, nem érdemli meg, és akkora volt a public backlash a csapat közösségi médiás felületein, hogy felmerült, a cunodás opció belebegtetése csak ennek enyhítésére szólt.

2) Ha arra, hogy miért ne lenne jó választás Ricciardo: erre igazából elég csak annyit kérdezni, hogy szerinted jó munkát végez-e Ricciardo, és ha igen, miben nyilvánul ez meg.
keF1r
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2022.12.17. 17:41

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: keF1r »

egyik sem lesz jó megoldás szerintem...de kalácsképű teljesítményét nem lesz nehéz felülmúlni

nehéz olyan másodhegedűst találni mint birkacselló...botos...massa a kis gombszemű plüssmackó...
bertone
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:35

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: bertone »

vollebak írta: 2024.07.09. 16:31
bertone írta: 2024.07.09. 14:39
Morpheus írta: 2024.07.09. 14:33 https://hu.motorsport.com/f1/news/horne ... content=hu

Horner megkavarta a lapokat: Cunoda készen áll a Red Bullra
Szerintem tedd be Cunoda topikjába! Ott most úgy is azon megy a hőzöngés, miért Ricciardo megy(?) Perez helyére, ha elküldik a mexikóit.
Nem tudom, mire fel a kérdőjel.

1) Ha arra, hogy igaz-e a hír: Helmut Marko néhány napja maga erősítette meg, hogy a csapat ezen gondolkozik.

https://www.planetf1.com/news/daniel-ri ... rix-rumour

Legyen elég erre annyi, hogy ausztrálokat ismerek, akik azt mondják, nem érdemli meg, és akkora volt a public backlash a csapat közösségi médiás felületein, hogy felmerült, a cunodás opció belebegtetése csak ennek enyhítésére szólt.

2) Ha arra, hogy miért ne lenne jó választás Ricciardo: erre igazából elég csak annyit kérdezni, hogy szerinted jó munkát végez-e Ricciardo, és ha igen, miben nyilvánul ez meg.
Miért ne kérdőjelezhetném meg, hogy tényleg Ricciardo megy esetleg Perez helyére?
Ami egyébként egyiket sem jelenti az általad elképzeltek közül.
Simán csak annyit jelent egyébként, hogy majd akkor foglalkozok vele, ha megtörtént.
Számomra qrva unalmas az évközi kitalálósdi: kit menesztenek, ki érkezhet kinek a helyére, stb. Ahogy az is, hogy itt bárki bármit mond, azt minimum doktori disszertációval kell alátámassza. Az "itt" alatt pedig a komplett fórumot értem, nem csak ezt a topikot.
vollebak
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:46

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: vollebak »

bertone írta: 2024.07.09. 18:12 Miért ne kérdőjelezhetném meg, hogy tényleg Ricciardo megy esetleg Perez helyére?
Ami egyébként egyiket sem jelenti az általad elképzeltek közül.
Simán csak annyit jelent egyébként, hogy majd akkor foglalkozok vele, ha megtörtént.
Számomra qrva unalmas az évközi kitalálósdi: kit menesztenek, ki érkezhet kinek a helyére, stb. Ahogy az is, hogy itt bárki bármit mond, azt minimum doktori disszertációval kell alátámassza. Az "itt" alatt pedig a komplett fórumot értem, nem csak ezt a topikot.
Hát, nekem rémunalmas csak a már megtörtént dolgokkal foglalkozni. A fórumozás legjobb része hipotetikus dolgokat megbeszélni, szerintem. Fene a gusztusod :D
bertone
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:35

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: bertone »

vollebak írta: 2024.07.09. 18:56
bertone írta: 2024.07.09. 18:12 Miért ne kérdőjelezhetném meg, hogy tényleg Ricciardo megy esetleg Perez helyére?
Ami egyébként egyiket sem jelenti az általad elképzeltek közül.
Simán csak annyit jelent egyébként, hogy majd akkor foglalkozok vele, ha megtörtént.
Számomra qrva unalmas az évközi kitalálósdi: kit menesztenek, ki érkezhet kinek a helyére, stb. Ahogy az is, hogy itt bárki bármit mond, azt minimum doktori disszertációval kell alátámassza. Az "itt" alatt pedig a komplett fórumot értem, nem csak ezt a topikot.
Hát, nekem rémunalmas csak a már megtörtént dolgokkal foglalkozni. A fórumozás legjobb része hipotetikus dolgokat megbeszélni, szerintem. Fene a gusztusod :D
Nem is annyira a fórumos kitalálósdira gondolok, mivel mi itt különböző helyeken megjelent híreket, pletykákat stb kommentálunk.
Maradjunk Pereznél ... már jó ideje megy, hogy elküldik, marad, jövőre elküldik, marad ...
Vagy Newey: megy a Ferrarihoz, nem megy, már alá is írt, a Ferrari elengedte a témát, mégis Ferrari, ja nem, Aston Martin, mégsem, de mégis lehet, Mercedes nem jöhet szóba, mégis stb stb

Ezek az igazán unalmasak számomra, így nem is foglalkozok vele. Ha nektek jó, lelketek rajta.

De, ha már Cunoda... én csípem a srácot, de bohócnak tartom, akinek semmi keresnivalója nem lehetne a mai Red Bullnál. Akkor lehetett volna jó, amikor indult a csapat és az egész csapat mentalitása kissé bohócos volt. Abba jól passzolt volna, de ma már nem - és nem vagyok hajlandó mindezt jobban megindokolni, így gondolom és pont.
Avatar
Morpheus
F1-es versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2022.12.11. 00:03
Tartózkodási hely: Pásztó
Ez vagyok: Keresztény magyar

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: Morpheus »

Én meg jól szórakozok mert nekem mindkettőtök álláspontja szimpatikus.
:D

A RedBull szerintem jelen pillanatban minden fontos döntésről valahogy megkérdezi Maxit, mert jelenleg Maxi a csapat. Amint a csapat fontosabb lesz mint Maxi, lesznek értékesebb pilóták is ott.
Ez meg az én véleményem.
:thumbs_up_icon:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)
Avatar
Lancelot
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2022.12.14. 17:29
Tartózkodási hely: Pápua City
Ez vagyok: morfondírozó

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: Lancelot »

bertone írta: 2024.07.09. 18:12
Számomra qrva unalmas az évközi kitalálósdi: kit menesztenek, ki érkezhet kinek a helyére, stb. Ahogy az is, hogy itt bárki bármit mond, azt minimum doktori disszertációval kell alátámassza. Az "itt" alatt pedig a komplett fórumot értem, nem csak ezt a topikot.
Az aláhúzott részen kifeküdtem. Qrva jó! XD XD XD

Amúgy ezek a találgatások engem sem érdekelnek egy percig sem. Arra meg különösen sajnálnám az időt, hogy még be is szálljak azokba. :)
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Twin Lannister, Trónok Harca)
Avatar
Morpheus
F1-es versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2022.12.11. 00:03
Tartózkodási hely: Pásztó
Ez vagyok: Keresztény magyar

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: Morpheus »

Kép

Beszédes.
XD
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)
Avatar
Morpheus
F1-es versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2022.12.11. 00:03
Tartózkodási hely: Pásztó
Ez vagyok: Keresztény magyar

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: Morpheus »



Nem tudom a trófeákat illetően, újból porcelánból készülnek?
Lando veszélyesen indítja a pezsgős üveget.
XD

A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)
bertone
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:35

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: bertone »

Avatar
Morpheus
F1-es versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2022.12.11. 00:03
Tartózkodási hely: Pásztó
Ez vagyok: Keresztény magyar

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: Morpheus »

Fene a gusztusát.
:o
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)
Avatar
Morpheus
F1-es versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2022.12.11. 00:03
Tartózkodási hely: Pásztó
Ez vagyok: Keresztény magyar

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: Morpheus »



XD XD
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)
Avatar
Morpheus
F1-es versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2022.12.11. 00:03
Tartózkodási hely: Pásztó
Ez vagyok: Keresztény magyar

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: Morpheus »

https://formula.hu/f1/2024/07/16/panasz ... a-red-bull

Élesedik a harc, sajtóértesülés szerint az FIA-nál panaszkodott a Red Bull a McLaren megoldása miatt.

Az én olvasatomban a McLarenben már igazi veszélyt lát a RedBull, egyébként nem rinyálna.
:D
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: Friss hírek

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Válasz küldése