F2

Utánpótlásnevelő szériák, Formula-E, NASCAR stb..
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Phoebe írta: 2024.05.18. 15:39
Nigel Hill írta: 2024.05.18. 15:18
Phoebe írta: 2024.05.18. 14:46 Hihetetlen már, hogy Martival mindig történik valami. :(

Szép volt Franco! Úgyhogy, tuti 5 órával a futam után kizárják... XD

Maloney is dobogón, végül nem alakult rosszul, bár a végét leszámítva, elég uncsi futam volt.
Azon kívül, hogy már időmérőn is totál homályban volt?
Maloney és Colapinto is szépet ment. Türelmesen, okosan vezettek.
Antonellit meg erősen hypeolják, de ma sem mutatott semmit. Vagyis mutatott a rajtnál -6 helyet :D
Ott kezdődött, aztán ma 6. volt a rajt után, de beszedett egy büntetést és inkább kihozta a csapat, hogy a boxban töltse le. Onnantól kuka volt már az egész.
A holnapi rajthelyét elnézve is kuka a hátralévő.
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Antonelli-nek szerintem minimum kellene egy teljes szezon F2, de talán 2 is. Nem vagyok szakértő, de szerintem túl korán akarják bedobni a mélyvízbe, és simán tönkre tehetik vele a karrierjét. Arról nem is beszélve, hogy a kevésbé értő nézők számára is könnyen céltáblává válhat, mivel a mostani teljesítménye nem indokolja a kategória váltást.

Túl nagy a hype és az ebből fakadó elvárások, amiket kezelnie kell. Nem is igazán értem, hova ez a sietség, miért akarnak belőle mindenáron új Verstappen-t csinálni (nagyon fiatalon F1-es autóba ültetni). Piastri is extra tehetségként érkezett és még bármi lehet előre, de azért nála is látszik, hogy az F1 más kávéház.

Nem vagyok ellene a vérfrissítésnek, sőt, támogatom, hogy a tehetséges fiatalok kapjanak esélyt, de azért szerintem Verstappen bemutatkozása volt a kivétel, és nem tekinthető általánosnak, vagy elvárhatónak egy újonctól.
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Ez egy katasztrófa. Nem is nézem tovább. Mondtam hogy ne szurkolj Maloney-nek. :D
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Lemaradsz a Cordeel drámáról. Csóri gyerek.
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Marti ismét megszívta. Cordeel elrontott cseréjénél a szerelője az elszabaduló kerékre figyelt és az övét sem rögzítették megfelelően. Pedig lehetett volna pontszerzés a fordított stratégiával.

Maloney hétvégéje elég felejtős volt, legalább Colapinto-nak összejött végre egy sima.
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Phoebe írta: 2024.05.19. 10:54 Lemaradsz a Cordeel drámáról. Csóri gyerek.
Elég volt nekem Maloney box drámája. Csoda hogy még vezeti a bajnokságot.
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Marti 20. Maloney 14. Anyám. :( Legalább Colapinto jó helyen van. Maini is nagyon leeresztett. Verschoor-nak azért kicsit örülök.
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Hú, Nagy Danit is alul lehet múlni (Székely Dávid + Wéber). Körök kellettek hozzá, hogy rájöjjenek, hogy Bortoleto nem rajtolta le Barnard-ot. Igaz, az egyik autó tiszta sárga, a másik meg barna-zöld. :facepalm_icon:
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Valami csoda folytán még mindig Maloney vezet :D
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Most néztem vissza a futamot. Hát, mit mondjak. :D Marti-t szép lassan tönkreteszem, ha így folytatja kiteszik év végén a RedBull utánpótlás programból. Maloney futama nagyon homály volt, Verschoor is felejthetőt ment, Maini futamok óta katasztrófa. Colapinto legalább, jött egy 5. helyet.
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

És akkor Verschoor-t is elérte az átok. :( Azért megnyugodtam, hogy Colapinto versenyét is sikerült tönkretennem. :D
Avatar
Lancelot
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2022.12.14. 17:29
Tartózkodási hely: Pápua City
Ez vagyok: morfondírozó

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Lancelot »

Ennek az O'Sullivan-nek mekkora malaca volt. Hihetetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lancelot 2024.05.27. 15:25-kor.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Twin Lannister, Trónok Harca)
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Hadjar még mindig naggyon szimpatikus... Amíg Verschoor autója meg nem adta magát, simán második volt. Bemákolta a vezető pozíciót, jött előre tök sokat összetettben, erre játssza az agyát. Értem én, hogy adrenalin, és még gyerekek, meg mázlija volt O'Sullivan-nek, de azért na.

Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Mi volt? nem láttam. Autót szereltem mert gondoltam unalmas vonatozás lesz.
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Phoebe írta: 2024.05.25. 22:11 Most néztem vissza a futamot. Hát, mit mondjak. :D Marti-t szép lassan tönkreteszem, ha így folytatja kiteszik év végén a RedBull utánpótlás programból. Maloney futama nagyon homály volt, Verschoor is felejthetőt ment, Maini futamok óta katasztrófa. Colapinto legalább, jött egy 5. helyet.
Mert megint nekimentek eszetlenül?
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Nigel Hill írta: 2024.05.26. 12:32
Phoebe írta: 2024.05.25. 22:11 Most néztem vissza a futamot. Hát, mit mondjak. :D Marti-t szép lassan tönkreteszem, ha így folytatja kiteszik év végén a RedBull utánpótlás programból. Maloney futama nagyon homály volt, Verschoor is felejthetőt ment, Maini futamok óta katasztrófa. Colapinto legalább, jött egy 5. helyet.
Mert megint nekimentek eszetlenül?
A videó a mai főfutamról van, a hozzászólásom tegnap született a sprint visszanézése után.
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Phoebe írta: 2024.05.26. 12:36
Nigel Hill írta: 2024.05.26. 12:32
Phoebe írta: 2024.05.25. 22:11 Most néztem vissza a futamot. Hát, mit mondjak. :D Marti-t szép lassan tönkreteszem, ha így folytatja kiteszik év végén a RedBull utánpótlás programból. Maloney futama nagyon homály volt, Verschoor is felejthetőt ment, Maini futamok óta katasztrófa. Colapinto legalább, jött egy 5. helyet.
Mert megint nekimentek eszetlenül?
A videó a mai főfutamról van, a hozzászólásom tegnap született a sprint visszanézése után.
Jah bocsi, benéztem.
Tegnap is kilökték :D
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Nigel Hill írta: 2024.05.26. 13:29 Jah bocsi, benéztem.
Tegnap is kilökték :D
Érzek nála némi frusztrációt az elmúlt futamokon. Múltkor is végig a rádióban panaszkodott Stanekre, most is a többiekre, sprinten volt tegnap szerintem saját hibája is, nem csak a többiek bántották. Jó lenne, ha kijönne ebből a rossz szériából. Hadjar és Aron elég kiegyensúlyozott. Utóbbi elég nagy meglepetés számomra. Hadjar nem szeretném, ha tartósan tényező lenne, bár esélyes, hogy az lesz idén.
Avatar
Lancelot
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2022.12.14. 17:29
Tartózkodási hely: Pápua City
Ez vagyok: morfondírozó

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Lancelot »

Amúgy nekem a futam végét illetően olyan hihetetlen Abu Dhabi 2021 futamvége feelingem volt, hogy az leírhatatlan.

(Hadjar = Hamilton, O'Sullivan = Verstappen)
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Twin Lannister, Trónok Harca)
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Phoebe írta: 2024.05.26. 14:00
Nigel Hill írta: 2024.05.26. 13:29 Jah bocsi, benéztem.
Tegnap is kilökték :D
Érzek nála némi frusztrációt az elmúlt futamokon. Múltkor is végig a rádióban panaszkodott Stanekre, most is a többiekre, sprinten volt tegnap szerintem saját hibája is, nem csak a többiek bántották. Jó lenne, ha kijönne ebből a rossz szériából. Hadjar és Aron elég kiegyensúlyozott. Utóbbi elég nagy meglepetés számomra. Hadjar nem szeretném, ha tartósan tényező lenne, bár esélyes, hogy az lesz idén.
A Rodin meg nem egy acélos csapat, túl sok supportjuk sincs. Az is csoda volt amit eddig véghez vitt vele Maloney.
Válasz küldése