F2

Utánpótlásnevelő szériák, Formula-E, NASCAR stb..
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Maloney dupla :yes_icon:
Na az ilyen megvillanásokat vártam ettől a sráctól tavaly. Szerintem piszok jó a srác.
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Nigel Hill írta: 2024.03.02. 13:30 Maloney dupla :yes_icon:
Na az ilyen megvillanásokat vártam ettől a sráctól tavaly. Szerintem piszok jó a srác.
Én is figyelem őt már F3 óta, szerintem kicsit korai volt neki a tavalyi kategória váltás. Remélem esélyese lesz az idei évnek Martival együtt. Kedvemre való dobogó született tegnap és ma, még Colapinto végezhetett volna kicsit előrébb. Maini-t sajnáltam a tegnapi kizárás miatt, lényegében elcsesződött az egész hétvégéje. Elég fura, hogy csak az egyik Invicta nem felelt meg a szabályoknak.

Prema hatalmas csalódás, nem tudom mit csináltak ezen a hétvégén, nagyon félrement valami, nem hiszem, hogy ennyire a versenyzőkön múlt volna. Bearman mondjuk tavaly is elég hullámzó volt, de azért ennél biztos, hogy jobb. Antonelli szerintem ma nem volt rossz a mezőnyben, de már most sajnálom, az őt körülvevő hype és hatalmas elvárások miatt. Megy rajta a kárörvendés rendesen.

Martins-t az idei év esélyesének gondoltam előzetesen, de az első hétvégéje nem volt túl meggyőző, aztán jött ma a műszaki hiba is. Bortoleto nekem nem szimpatikus, de el kell ismerni ügyes srác, számolni kell majd vele.

Volt már ilyen év, hogy nagyon jól kezdtek az újoncok, aztán később visszaestek, kíváncsian várom a folytatást.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2024.03.03. 21:35-kor.
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Phoebe írta: 2024.03.02. 14:38
Nigel Hill írta: 2024.03.02. 13:30 Maloney dupla :yes_icon:
Na az ilyen megvillanásokat vártam ettől a sráctól tavaly. Szerintem piszok jó a srác.
Én is figyelem őt már F3 óta, szerintem kicsit korai volt neki a tavalyi kategória váltás. Remélem esélyese lesz az idei évnek Martival együtt. Kedvemre való dobogó született tegnap és ma, még Colapinto végezhetett volna kicsit előrébb. Mainit sajnáltam a tegnapi kizárás miatt, lényegében elcsesződött az egész hétvégéje. Elég fura, hogy csak az egyik Invicta nem felelt meg a szabályoknak.

Prema hatalmas csalódás, nem tudom mit csináltak ezen a hétvégén, nagyon félrement valami, nem hiszem, hogy ennyire a versenyzőkön múlt volna. Bearman mondjuk tavaly is elég hullámzó volt, de azért ennél biztos, hogy jobb. Antonelli szerintem ma nem volt rossz a mezőnyben, de már most sajnálom, az őt körülvevő hype és hatalmas elvárások miatt. Megy rajta a kárörvendés rendesen.

Martint az idei év esélyesének gondoltam előzetesen, de az első hétvégéje nem volt túl meggyőző, aztán jött ma a műszaki hiba is. Bortoleto nekem nem szimpatikus, de el kell ismerni ügyes srác, számolni kell majd vele.

Volt már ilyen év, hogy nagyon jól kezdtek az újoncok, aztán később visszaestek, kíváncsian várom a folytatást.
Szerintem érdekes szezon lesz az idei :)
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Na, kezdődik. Maloney alatt lerohadt az autó, mindkét futamon 16. helyről indul. Marti 11.
trutya
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2022.12.16. 00:12

Re: F2

Hozzászólás Szerző: trutya »

Phoebe írta: 2024.03.07. 16:45 Na, kezdődik. Maloney alatt lerohadt az autó, mindkét futamon 16. helyről indul. Marti 11.
neki drukkolsz? :D
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Nem volt rossz futam, de kicsit érdekes hogy Antonelli. Hauger összesen 7 alkalommal vágtak az 1-2 kanyarban. Egyszer sem lettek büntetve. Utóbbi meg bemákolta dobogót is. Fittipaldi nagyon szépet ment!
Amúgy nagy fos ez a pálya, jó hogy többet it nem lesz futam.
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

trutya írta: 2024.03.09. 06:24
Phoebe írta: 2024.03.07. 16:45 Na, kezdődik. Maloney alatt lerohadt az autó, mindkét futamon 16. helyről indul. Marti 11.
neki drukkolsz? :D
Remélem nem. XD
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Nigel Hill írta: 2024.03.09. 15:29 Nem volt rossz futam, de kicsit érdekes hogy Antonelli. Hauger összesen 7 alkalommal vágtak az 1-2 kanyarban. Egyszer sem lettek büntetve. Utóbbi meg bemákolta dobogót is. Fittipaldi nagyon szépet ment!
Amúgy nagy fos ez a pálya, jó hogy többet it nem lesz futam.
Sajnos szembejött velem az eredmény, majd holnap bepótolom a futamot, érdekes lehetett a top 10 alapján. Túl sok minden van a hétvégére, megy ezerrel a MotoGP is. Maloney-nak legalább a kármentés összejött nagyjából, ahogy látom Maini is értékelhetőt ment. Kíváncsi vagyok mi történt Marti-val. Tegnap a sprinten is inkább hátrafelé lépdelt.

Csóri Verschoor-t kizárták tegnap, az a srác is egy szerencsecsomag.
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Sprintről jut eszembe. Nekem kicsit fura volt, hogy nem az időmérő eredményéből, hanem a már megfordított rajtrácsról vették ki Bearmant, és Aron örökölte meg a polet, nem Marti, aki 11. volt az időmérőn.

Aron, egyébként meglepően jól megy, tavaly F3-ban nem tűnt igazán kiegyensúlyozottnak és sok volt érzésre, az elkapkodott előzési kísérlete.
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Martiért megint sokáig izgulhattam. :( Úgy látom ez a gyerek is szerencsecsomag. Na majd talán Maloney.

Mindenkit leaprítottam szinte, aki szimpatikus. Colapinto és Maini még lábon. Ők lesznek a következők? :D
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Phoebe írta: 2024.03.23. 04:40 Martiért megint sokáig izgulhattam. :( Úgy látom ez a gyerek is szerencsecsomag. Na majd talán Maloney.

Mindenkit leaprítottam szinte, aki szimpatikus. Colapinto és Maini még lábon. Ők lesznek a következők? :D
Akinek te szurkolsz, azt elveri a sors. :p
Avatar
Lancelot
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2022.12.14. 17:29
Tartózkodási hely: Pápua City
Ez vagyok: morfondírozó

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Lancelot »

"Érdekes" lesz, ha a holnapi főfutamon és az F1-ben is ennyi munkja lesz az SC-nek. A pályabírók, mentők ugyanis valószínű a lajhárok leszármezottai.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Twin Lannister, Trónok Harca)
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Nigel Hill írta: 2024.03.23. 16:44
Phoebe írta: 2024.03.23. 04:40 Martiért megint sokáig izgulhattam. :( Úgy látom ez a gyerek is szerencsecsomag. Na majd talán Maloney.

Mindenkit leaprítottam szinte, aki szimpatikus. Colapinto és Maini még lábon. Ők lesznek a következők? :D
Akinek te szurkolsz, azt elveri a sors. :p
Legalább ma Maloney dobogós lett. Maini ismét megszívta, pedig jól csinálta a fordított stratégiát (SC). Marti szintén, bár ma önhibájából. Hadjar-t nem bírom, de jól ment a hétvégén, neki mondjuk rengeteget segített az SC. Colapinto megint pórul járt, a csapat miatt kizárták a futam után vagy 6-7 órával.

Aron nem ment rosszul, de Antonelli-t elég suttyó módon tette arrébb, szerintem büntetni kellett volna, alapból fura, ahogy a kontaktokat, letereléseket kezelik. Ha jól rémlik Bearman-nek is volt olyan akciója, amit végül nem büntettek. Nagyon sok továbbra is a nem tiszta, leterelős előzés. Ez már évek óta jellemző a kategóriára.
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Phoebe írta: 2024.03.24. 18:37
Nigel Hill írta: 2024.03.23. 16:44
Phoebe írta: 2024.03.23. 04:40 Martiért megint sokáig izgulhattam. :( Úgy látom ez a gyerek is szerencsecsomag. Na majd talán Maloney.

Mindenkit leaprítottam szinte, aki szimpatikus. Colapinto és Maini még lábon. Ők lesznek a következők? :D
Akinek te szurkolsz, azt elveri a sors. :p
Legalább ma Maloney dobogós lett. Maini ismét megszívta, pedig jól csinálta a fordított stratégiát (SC). Marti szintén, bár ma önhibájából. Hadjar-t nem bírom, de jól ment a hétvégén, neki mondjuk rengeteget segített az SC. Colapinto megint pórul járt, a csapat miatt kizárták a futam után vagy 6-7 órával.

Aron nem ment rosszul, de Antonelli-t elég suttyó módon tette arrébb, szerintem büntetni kellett volna, alapból fura, ahogy a kontaktokat, letereléseket kezelik. Ha jól rémlik Bearman-nek is volt olyan akciója, amit végül nem büntettek. Nagyon sok továbbra is a nem tiszta, leterelős előzés. Ez már évek óta jellemző a kategóriára.
Maloney végül 3. helyével egész jól áll a tabellán :)
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Hiányzik már egy jó kis izgalmas F2-es futam :)
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Kép

Maloney a 4. Jó lesz ez.
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Mégis 6. hely. Elég agyrém, amit ma művelnek, az időmérő eredményével, nagyon komolytalan. Kb. 45 perces hír, hogy visszaadtak elvett köröket.
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Hihetetlen már, hogy Martival mindig történik valami. :(

Szép volt Franco! Úgyhogy, tuti 5 órával a futam után kizárják... XD

Maloney is dobogón, végül nem alakult rosszul, bár a végét leszámítva, elég uncsi futam volt.
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Phoebe írta: 2024.05.18. 14:46 Hihetetlen már, hogy Martival mindig történik valami. :(

Szép volt Franco! Úgyhogy, tuti 5 órával a futam után kizárják... XD

Maloney is dobogón, végül nem alakult rosszul, bár a végét leszámítva, elég uncsi futam volt.
Azon kívül, hogy már időmérőn is totál homályban volt?
Maloney és Colapinto is szépet ment. Türelmesen, okosan vezettek.
Antonellit meg erősen hypeolják, de ma sem mutatott semmit. Vagyis mutatott a rajtnál -6 helyet :D
Avatar
Phoebe
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2022.11.17. 19:26
Tartózkodási hely: BP

Re: F2

Hozzászólás Szerző: Phoebe »

Nigel Hill írta: 2024.05.18. 15:18
Phoebe írta: 2024.05.18. 14:46 Hihetetlen már, hogy Martival mindig történik valami. :(

Szép volt Franco! Úgyhogy, tuti 5 órával a futam után kizárják... XD

Maloney is dobogón, végül nem alakult rosszul, bár a végét leszámítva, elég uncsi futam volt.
Azon kívül, hogy már időmérőn is totál homályban volt?
Maloney és Colapinto is szépet ment. Türelmesen, okosan vezettek.
Antonellit meg erősen hypeolják, de ma sem mutatott semmit. Vagyis mutatott a rajtnál -6 helyet :D
Ott kezdődött, aztán ma 6. volt a rajt után, de beszedett egy büntetést és inkább kihozta a csapat, hogy a boxban töltse le. Onnantól kuka volt már az egész.
Válasz küldése