FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Az aktuális szezon kibeszélője.

Mi lesz a futamon? (Értelem szerűen a páros kérdésekre EGY tipp jöjjön!)

A Red Bull visszatér az élre
5
20%
Tovább tart a Red Bull "vergődése"
1
4%
A Ferrari továbbra is szárnyal
1
4%
A Ferrari visszaesik
4
16%
A Mercedes ismét győzelemre lesz esélyes
1
4%
A Mercedes közelében nem lesz a győzelemnek
3
12%
A McLaren ismét nagyon erős lesz
6
24%
A McLaren sehol nem lesz
1
4%
A fentieken kívül szerez valaki dobogót
1
4%
A fentieken kívül más nem lesz dobogón
2
8%
 
Szavazatok száma: 25

Avatar
Button
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2022.12.09. 19:29
Ez vagyok: GAS BUT

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Button »

Bandee írta: 2023.09.26. 21:17 Most szalad a szeker, ha majd szarabb lesz a helyzet visszater a crashtappen is:) Remelem addigra lesz valaki aki odatart neki ahogy ab start kellett volna
Daneel úr vitorlás szélirány úr :D
Drive to Survive S03 E06: The Comeback Kid
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Bandee »

Button írta: 2023.09.26. 21:28
Bandee írta: 2023.09.26. 21:17 Most szalad a szeker, ha majd szarabb lesz a helyzet visszater a crashtappen is:) Remelem addigra lesz valaki aki odatart neki ahogy ab start kellett volna
Daneel úr vitorlás szélirány úr :D
Szerintem Dani kifejezetten nem szurkol neki, amennyire én tudom. Legfeljebb szimpatizál vele.

De majd megmondja.

Én senkinek nem tudok már.
Avatar
Button
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2022.12.09. 19:29
Ez vagyok: GAS BUT

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Button »

Bandee írta: 2023.09.26. 21:31
Button írta: 2023.09.26. 21:28
Bandee írta: 2023.09.26. 21:17 Most szalad a szeker, ha majd szarabb lesz a helyzet visszater a crashtappen is:) Remelem addigra lesz valaki aki odatart neki ahogy ab start kellett volna
Daneel úr vitorlás szélirány úr :D
Szerintem Dani kifejezetten nem szurkol neki, amennyire én tudom. Legfeljebb szimpatizál vele.

De majd megmondja.

Én senkinek nem tudok már.
Már én se Bandee :D
Át kéne vitatni.. XD

(De nem gondolom Daneetol messze ez, igazad van, tudni kéne..)
Én tudom amúgy mit fog mondani, szar az egész és nem is érdekli.. csakhat ez nem igaz, "MAX" félig :)
Drive to Survive S03 E06: The Comeback Kid
KisVé
Gokartos
Köszönetek:
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2022.12.27. 01:33

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: KisVé »

Bandee írta: 2023.09.26. 21:17
Én nem emlékszem olyanra, hogy valaha szurkoloja kritizalta volta a dolgait. Mar ha van itt egyaltalan igazi szurkoloja. Pedig szep csokorral
lehetne valogatni:)

Mondjuk mar nem tudom pontosan milyen vitak mennek, 2021-ig tudok nyilatkozni. Addig ez nem volt jellemzo

Most szalad a szeker, ha majd szarabb lesz a helyzet visszater a crashtappen is:) Remelem addigra lesz valaki aki odatart neki ahogy ab start kellett volna
Akartam is írni ugyanezt. Inkább arra emlékszem, hogy a köcsögségeit (legyen az pályán vagy a szájából jövő) inkább éljenzték, mert Ő legalább "őszinte", meg legalább mutat valamit a pályán, "keménycsávó".
Itt bevédeni a kedvencét az embernek gáz, meg gyerekes, meg mittomén. Ellenben fröcsögő szájjal, paraszt módra buzizni, fekakirályozni, függönylábazni (iskola alsó szint kb, mikor valaki az öltözék alapján kap tartós gúnynevet 😲) őszinte és menő dolog.
keF1r
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2022.12.17. 17:41

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: keF1r »

KisVé írta: 2023.09.27. 07:01
Bandee írta: 2023.09.26. 21:17
Én nem emlékszem olyanra, hogy valaha szurkoloja kritizalta volta a dolgait. Mar ha van itt egyaltalan igazi szurkoloja. Pedig szep csokorral
lehetne valogatni:)

Mondjuk mar nem tudom pontosan milyen vitak mennek, 2021-ig tudok nyilatkozni. Addig ez nem volt jellemzo

Most szalad a szeker, ha majd szarabb lesz a helyzet visszater a crashtappen is:) Remelem addigra lesz valaki aki odatart neki ahogy ab start kellett volna
Akartam is írni ugyanezt. Inkább arra emlékszem, hogy a köcsögségeit (legyen az pályán vagy a szájából jövő) inkább éljenzték, mert Ő legalább "őszinte", meg legalább mutat valamit a pályán, "keménycsávó".
Itt bevédeni a kedvencét az embernek gáz, meg gyerekes, meg mittomén. Ellenben fröcsögő szájjal, paraszt módra buzizni, fekakirályozni, függönylábazni (iskola alsó szint kb, mikor valaki az öltözék alapján kap tartós gúnynevet 😲) őszinte és menő dolog.
Izlelgesd a betett képeket XD és örülj neki, hogy az autóban ülve nem látszik belőle más csak a bukósisak...
Tőlem védheti bárki bármely versenyzőnek a legvállalhatatlanabb manőverét vagy cselekedetét....szurkolásra + elfogultságra hivatkozva....ÉN leszek mindig annyira TAHÓ, hogy tükröt tartok az illetőnek...mert akármit is magyaráztok itt a szurkolás nem egyenlő az elvtelen mosdatással és megvédéssel
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

Bandee írta: 2023.09.26. 21:31 Szerintem Dani kifejezetten nem szurkol neki, amennyire én tudom. Legfeljebb szimpatizál vele.
De majd megmondja.
Én senkinek nem tudok már.
Jaja inkább csak szimpátia ez, szurkolásnak nem nevezném - legalábbis úgy nem mint régen MS-nek.
Az viszont tetszik, hogy páran itt szenvednek a redbull-dominancia miatt, főleg olyanok akik az elmúlt 7-8 évet mélyhibernációban töltötték.

Aztán, nem nézem párás szemekkel a live Timing-ot, hogy most épp 1 tizeddel gyorsabb volt a szétkopott lágyon mint a csapattársa, húúúha akkor valószínűleg szerez a futam végén 2 pontot. :D Izgi.
Nem lóg az ágyam felett az aktuális f1-es kedvenc fényképe, bár most pár fotót mintának betettem a verstappen-topikba, válogasson kedvére akit érint és nyomtasson. :D :D

Egyszerűen ez az egész nem izgalmas.
Inkább nézek teniszt vagy focit, ha már leülök a tévé elé. Az utolsó 2 futamot sem láttam...

Ha már lehet választani akkor inkább a csajokat nézem, nem buzikat, transzikat. :D
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Bandee »

keF1r írta: 2023.09.27. 08:02
KisVé írta: 2023.09.27. 07:01
Bandee írta: 2023.09.26. 21:17
Én nem emlékszem olyanra, hogy valaha szurkoloja kritizalta volta a dolgait. Mar ha van itt egyaltalan igazi szurkoloja. Pedig szep csokorral
lehetne valogatni:)

Mondjuk mar nem tudom pontosan milyen vitak mennek, 2021-ig tudok nyilatkozni. Addig ez nem volt jellemzo

Most szalad a szeker, ha majd szarabb lesz a helyzet visszater a crashtappen is:) Remelem addigra lesz valaki aki odatart neki ahogy ab start kellett volna
Akartam is írni ugyanezt. Inkább arra emlékszem, hogy a köcsögségeit (legyen az pályán vagy a szájából jövő) inkább éljenzték, mert Ő legalább "őszinte", meg legalább mutat valamit a pályán, "keménycsávó".
Itt bevédeni a kedvencét az embernek gáz, meg gyerekes, meg mittomén. Ellenben fröcsögő szájjal, paraszt módra buzizni, fekakirályozni, függönylábazni (iskola alsó szint kb, mikor valaki az öltözék alapján kap tartós gúnynevet 😲) őszinte és menő dolog.
Izlelgesd a betett képeket XD és örülj neki, hogy az autóban ülve nem látszik belőle más csak a bukósisak...
Tőlem védheti bárki bármely versenyzőnek a legvállalhatatlanabb manőverét vagy cselekedetét....szurkolásra + elfogultságra hivatkozva....ÉN leszek mindig annyira TAHÓ, hogy tükröt tartok az illetőnek...mert akármit is magyaráztok itt a szurkolás nem egyenlő az elvtelen mosdatással és megvédéssel
Ok, de mikor kritizáltad pl Te a csodagyerek bármilyen tahóságát? .) Ha már tükör :)

Segítek: nem volt ilyen. Volt helyette az apjára hivatkozás, a nehéz gyermekkorára, meg mindig a másik volt a hibás vagy éppen a véletlen körülmények tehettek róla. Meg a #legalabbcsinalvalamit. Es amúgy boxoló alkat IS.
Konkrétan Te lehet nem magyaráztad ezeket inkább csendben elfogadtad vagy csettintettél de volt itt aki bőszen védte mint medve a kölykét

Nincs egyébként ezzel se baj meg pont nem is érdekel, csak vissza tudok emlékezni 5 évvel ezelőttig:)

A legtöbb esete azért nem lett baleset mert a tapasztaltabbak elmentek az útjából. Sajnos
bertone
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:35

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: bertone »

KisVé írta: 2023.09.27. 07:01
Bandee írta: 2023.09.26. 21:17
Én nem emlékszem olyanra, hogy valaha szurkoloja kritizalta volta a dolgait. Mar ha van itt egyaltalan igazi szurkoloja. Pedig szep csokorral
lehetne valogatni:)

Mondjuk mar nem tudom pontosan milyen vitak mennek, 2021-ig tudok nyilatkozni. Addig ez nem volt jellemzo

Most szalad a szeker, ha majd szarabb lesz a helyzet visszater a crashtappen is:) Remelem addigra lesz valaki aki odatart neki ahogy ab start kellett volna
Akartam is írni ugyanezt. Inkább arra emlékszem, hogy a köcsögségeit (legyen az pályán vagy a szájából jövő) inkább éljenzték, mert Ő legalább "őszinte", meg legalább mutat valamit a pályán, "keménycsávó".
Itt bevédeni a kedvencét az embernek gáz, meg gyerekes, meg mittomén. Ellenben fröcsögő szájjal, paraszt módra buzizni, fekakirályozni, függönylábazni (iskola alsó szint kb, mikor valaki az öltözék alapján kap tartós gúnynevet 😲) őszinte és menő dolog.
Igen. A "picsaszáj", "harcsaszáj" sokkal menőbb.
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Bandee »

bertone írta: 2023.09.27. 11:05
KisVé írta: 2023.09.27. 07:01
Bandee írta: 2023.09.26. 21:17
Én nem emlékszem olyanra, hogy valaha szurkoloja kritizalta volta a dolgait. Mar ha van itt egyaltalan igazi szurkoloja. Pedig szep csokorral
lehetne valogatni:)

Mondjuk mar nem tudom pontosan milyen vitak mennek, 2021-ig tudok nyilatkozni. Addig ez nem volt jellemzo

Most szalad a szeker, ha majd szarabb lesz a helyzet visszater a crashtappen is:) Remelem addigra lesz valaki aki odatart neki ahogy ab start kellett volna
Akartam is írni ugyanezt. Inkább arra emlékszem, hogy a köcsögségeit (legyen az pályán vagy a szájából jövő) inkább éljenzték, mert Ő legalább "őszinte", meg legalább mutat valamit a pályán, "keménycsávó".
Itt bevédeni a kedvencét az embernek gáz, meg gyerekes, meg mittomén. Ellenben fröcsögő szájjal, paraszt módra buzizni, fekakirályozni, függönylábazni (iskola alsó szint kb, mikor valaki az öltözék alapján kap tartós gúnynevet 😲) őszinte és menő dolog.
Igen. A "picsaszáj", "harcsaszáj" sokkal menőbb.
Fasztappen.. :) Sőt Fasz Fasztappen. Ekkora büdös tahó nem volt a mezőnyben, de sajnos nagyon ügyes.

Annak töredékéért tették tönkre Grosjeant amit ez a gyerek csinált.
bertone
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:35

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: bertone »

Bandee írta: 2023.09.27. 11:16
bertone írta: 2023.09.27. 11:05
KisVé írta: 2023.09.27. 07:01

Akartam is írni ugyanezt. Inkább arra emlékszem, hogy a köcsögségeit (legyen az pályán vagy a szájából jövő) inkább éljenzték, mert Ő legalább "őszinte", meg legalább mutat valamit a pályán, "keménycsávó".
Itt bevédeni a kedvencét az embernek gáz, meg gyerekes, meg mittomén. Ellenben fröcsögő szájjal, paraszt módra buzizni, fekakirályozni, függönylábazni (iskola alsó szint kb, mikor valaki az öltözék alapján kap tartós gúnynevet 😲) őszinte és menő dolog.
Igen. A "picsaszáj", "harcsaszáj" sokkal menőbb.
Fasztappen.. :) Sőt Fasz Fasztappen. Ekkora büdös tahó nem volt a mezőnyben, de sajnos nagyon ügyes.

Annak töredékéért tették tönkre Grosjeant amit ez a gyerek csinált.
Látod, ez és a Crashtappen nem zavar, mert nem a testi adottságáról, hanem a viselkedéséről szól. Ahogy a függönyláb is.

Amennyire emlékszem, MV kezdeti időszakában egy ember volt, aki védte és ezekre a bevédésekre szinte mindenki ugrott is, mindegy kinek szurkolt egyébként, tehát volt egy minimális konszenzus abban, hogy MV bármilyen tehetséges, a stílusa (vezetési és viselkedési) hányingert keltő. Megjegyzem, szerintem mindkettő pozitívan változott az elmúlt években - és itt most nem csak az utóbbi két évről beszélek. Soha nem tudnék neki szurkolni személy szerint, viszont mint RB pilóta ... Mint annak idején Prost esetében. Mikor beült a Ferrariba, legszívesebben a kardomba dőltem volna. XD
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Lancelot írta: 2023.09.26. 10:01
Nigel Hill írta: 2023.09.25. 18:21
Mint mindent. A torz szemüvegeden át.
Nyilván nem mész bele hosszadalmas vitákba, mert baromságokat írsz. 🤡
Egy hozzászólás erejéig megtöröm a csendet. Remélem éeszrevehető, hogy nem reagálok a fórumos böfögéseidre már jó ideje. Ugyanis a fórum kártékony, felforgató, idióta tagjának tartalak. Minden egyes írásod egy merő provokáció. Olyannyira, hogy nem is érdemes rájuk reagálni, sőt pörgetek is felettük. Viszont most az értesítések között megjelent a neved, így megnéztem mit firkáltál ide. Hoztad a szokásos nívótlan, ruppótlan színvonaladat. Kár, hogy még itt vagy. Mivel nemrég ugyis döbbenetes módon megtagadtad "kedvencedet", így nem is értem miért maradtál még közöttünk. Vannak ugyan más provokatív személyek is itt, de ők legalább tartalmasak. Te viszont egy üres nulla vagy. Szerintem szedd a sátorfádat és máshol rontsd a hangulatot Dankson úr!
Kedves László!
Mivel sosem voltam a kedvenced, sőt a büdös életben egy jó szavad nem volt hozzám egyetlen fórumfelületen sem, nem tudom mégis mit vársz tőlem? Hogy ne szóljak hozzá amikor hülyeségeket írsz? Lapítsak mint egy kiskutya? Azt hiszed engem zavar ha nem válaszolsz?
Olyan jó fej vagy ilyenkor, amikor azt ecseteled, hogy téged aztán nem érdekel, aztán mégis. De mindegy is.
Most aztán megint jól megmondta ügyvéd úr! Jól legyalázott immár' sokadik alkalommal, továbbra is ismeretlenül. Hátha a végén mindenki megutál úgy, ahogy te utálsz engem, továbbra is ismeretlenül. Pedig követtél el te is olyanokat a fórumozók ellen, ami alapján egész király kis jellemzést lehetne írni.
De hogy röviden a lényegre reagálja: Pont leszarom, hogy mit gondolsz rólam. Bár valószínűleg az életben sok mindenre büszke lehetsz, mégis felsőbbrendűségi megállapításaid mondhatni közönnyel kezelem. Nem vagy te sem több sem kevesebb nálam semmivel. És ha a jövőben is baromságokat állapítasz meg tényként, arra is fogok reagálni. ha tetszik ha nem.

Üdvözlettel,

Attila
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Button írta: 2023.09.26. 19:34
Morpheus írta: 2023.09.26. 18:23
Bocs Kefír de nincs mindenben igazad. Lance elfogult Hamiltonnal szemben? Igen. Na és, basszus neki szurkol.
Az írásaiban azért nem csak elvétve ott van a kritika is a Mercivel vagy Lewissel kapcsolatban ha valami félremegy.
Te is elfogult vagy, én is nyilván.

Én kifejezetten nem szerettem Vettelt, Mára már más megvilágosításban képes vagyok elfogadni és elismerni a teljesítményét.
Maxit sem kedvelem, idővel lehet átértékelem magamban.
Nem csak Lance védelmében írtam, hanem általánosságban.
Ui: Én egy mocskosul elfogult McLaren szurkoló vagyok. XD
Többen így vagyunk és abszolút egyetértek..
És k*vara nem értem meg ha valaki dobja a kedvencét 1..2.. x.. probléma miatt.. :sick_icon:
Pontosan azért vagyok az elhívatott szurkoló, hogy még egy középső ujjat is kimagyarázzak XD
Nem tudom miért lett neked ez akkora tüske.
Tudod van úgy az életben, akár házasságban vagy sport szurkolásban, hogy én "nem ezt a droidot" kerestem. Az hogy Russellnek kezdtem el szurkolni (megjegyzem Gasly mellett) mert láttam benne azt ami számomra benne kell legyen egy versenyzőben, és nem utolsó sorban a hagyományos sorminta miatt is. Az évek alatt rendre éreztem, hogy Russell bár jó pilóta, sosem fogok tudni neki úgy szurkolni mint a Mansell-Hill-Button elődöknek. Kiemeltem 3 nagy hibáját is, de végülis nem önmagában ezek miatt nem tudok neki teljes szívvel úgy szurkolni mint az elődeinek. Tőluk sajnos messze van.
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Bandee »

Nigel Hill írta: 2023.09.27. 13:31
Button írta: 2023.09.26. 19:34
Morpheus írta: 2023.09.26. 18:23
Bocs Kefír de nincs mindenben igazad. Lance elfogult Hamiltonnal szemben? Igen. Na és, basszus neki szurkol.
Az írásaiban azért nem csak elvétve ott van a kritika is a Mercivel vagy Lewissel kapcsolatban ha valami félremegy.
Te is elfogult vagy, én is nyilván.

Én kifejezetten nem szerettem Vettelt, Mára már más megvilágosításban képes vagyok elfogadni és elismerni a teljesítményét.
Maxit sem kedvelem, idővel lehet átértékelem magamban.
Nem csak Lance védelmében írtam, hanem általánosságban.
Ui: Én egy mocskosul elfogult McLaren szurkoló vagyok. XD
Többen így vagyunk és abszolút egyetértek..
És k*vara nem értem meg ha valaki dobja a kedvencét 1..2.. x.. probléma miatt.. :sick_icon:
Pontosan azért vagyok az elhívatott szurkoló, hogy még egy középső ujjat is kimagyarázzak XD
Nem tudom miért lett neked ez akkora tüske.
Tudod van úgy az életben, akár házasságban vagy sport szurkolásban, hogy én "nem ezt a droidot" kerestem. Az hogy Russellnek kezdtem el szurkolni (megjegyzem Gasly mellett) mert láttam benne azt ami számomra benne kell legyen egy versenyzőben, és nem utolsó sorban a hagyományos sorminta miatt is. Az évek alatt rendre éreztem, hogy Russell bár jó pilóta, sosem fogok tudni neki úgy szurkolni mint a Mansell-Hill-Button elődöknek. Kiemeltem 3 nagy hibáját is, de végülis nem önmagában ezek miatt nem tudok neki teljes szívvel úgy szurkolni mint az elődeinek. Tőluk sajnos messze van.
Érdekes ez a szurkolás dolog, soha nem tudnék szurkolni olyannak aki nem szimpatikus csak azért mert amúgy jól megy a pályán. Teljes képtelenség, muszáj, hogy szimpatikus legyen az ember. Minden csak azután jön.

Érdekes, ilyen téren is mi emberek milyen különbözőek vagyunk. De így szép az élet.

Szerintem amúgy jó a Russel.

(Mi folyik Pakson, írhatnál majd pár sort az erre megfelelő topikban. :happy_icon: )
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Bandee »

Button írta: 2023.09.26. 21:40
Bandee írta: 2023.09.26. 21:31
Button írta: 2023.09.26. 21:28

Daneel úr vitorlás szélirány úr :D
Szerintem Dani kifejezetten nem szurkol neki, amennyire én tudom. Legfeljebb szimpatizál vele.

De majd megmondja.

Én senkinek nem tudok már.
Már én se Bandee :D
Át kéne vitatni.. XD

(De nem gondolom Daneetol messze ez, igazad van, tudni kéne..)
Én tudom amúgy mit fog mondani, szar az egész és nem is érdekli.. csakhat ez nem igaz, "MAX" félig :)
Még lehet, hogy járok arra az idén.. AKkor jelzek, mikó ott a család nehéz...
keF1r
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2022.12.17. 17:41

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: keF1r »

Bandee írta: 2023.09.27. 09:17
keF1r írta: 2023.09.27. 08:02
KisVé írta: 2023.09.27. 07:01

Akartam is írni ugyanezt. Inkább arra emlékszem, hogy a köcsögségeit (legyen az pályán vagy a szájából jövő) inkább éljenzték, mert Ő legalább "őszinte", meg legalább mutat valamit a pályán, "keménycsávó".
Itt bevédeni a kedvencét az embernek gáz, meg gyerekes, meg mittomén. Ellenben fröcsögő szájjal, paraszt módra buzizni, fekakirályozni, függönylábazni (iskola alsó szint kb, mikor valaki az öltözék alapján kap tartós gúnynevet 😲) őszinte és menő dolog.
Izlelgesd a betett képeket XD és örülj neki, hogy az autóban ülve nem látszik belőle más csak a bukósisak...
Tőlem védheti bárki bármely versenyzőnek a legvállalhatatlanabb manőverét vagy cselekedetét....szurkolásra + elfogultságra hivatkozva....ÉN leszek mindig annyira TAHÓ, hogy tükröt tartok az illetőnek...mert akármit is magyaráztok itt a szurkolás nem egyenlő az elvtelen mosdatással és megvédéssel
Ok, de mikor kritizáltad pl Te a csodagyerek bármilyen tahóságát? .) Ha már tükör :)

Segítek: nem volt ilyen. Volt helyette az apjára hivatkozás, a nehéz gyermekkorára, meg mindig a másik volt a hibás vagy éppen a véletlen körülmények tehettek róla. Meg a #legalabbcsinalvalamit. Es amúgy boxoló alkat IS.
Konkrétan Te lehet nem magyaráztad ezeket inkább csendben elfogadtad vagy csettintettél de volt itt aki bőszen védte mint medve a kölykét

Nincs egyébként ezzel se baj meg pont nem is érdekel, csak vissza tudok emlékezni 5 évvel ezelőttig:)

A legtöbb esete azért nem lett baleset mert a tapasztaltabbak elmentek az útjából. Sajnos
Rosszul emléxel kicsihuszár keresd csak vissza, akár az előző forum anyagában...ha olyat tett ami nehezen értelmezhető többféleképpen én bizony leirtam, hogy büntetést érdemelt volna vagy fasz volt...sőt általában az itteni becenevein szoktam rá hivatkozni...
Szarok a biográfiájára...a középszerű apjára...azért kedvelem, mert korábbi kedvencem Senna tükröződik vissza benne az elemi tehetség gyorsaság rámenősség...és Senna sem volt szent de nagyon nem
Attól, hogy nem tartod a kedvencedet hibátlannak, még szurkolhatsz neki objektiven és nem agyhalott elborult módon rajongásra hivatkozva minden tettét mosdatva és átértelmezve

Ne keverj engem a buzi hamilton szurkolóival akik képtelenek bármit úgy látni ahogy az történt mindig van egy FÜGGÖNY a szemüvegük előtt ami másképpen töri a fényt és a történteket
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Bandee írta: 2023.09.27. 13:49
Érdekes ez a szurkolás dolog, soha nem tudnék szurkolni olyannak aki nem szimpatikus csak azért mert amúgy jól megy a pályán. Teljes képtelenség, muszáj, hogy szimpatikus legyen az ember. Minden csak azután jön.

Érdekes, ilyen téren is mi emberek milyen különbözőek vagyunk. De így szép az élet.

Szerintem amúgy jó a Russel.

(Mi folyik Pakson, írhatnál majd pár sort az erre megfelelő topikban. :happy_icon: )
A Fradinak sem szurkolok már amióta unszimpatikus csapat lett.
Hogy mi a helyzet felénk. Azt szívesen elmesélném egy bambi mellett, ha egyszer erre jársz :) Írásban sehol semmit nem mondanék mert a rosszakarók vadásznak ránk.
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

keF1r írta: 2023.09.27. 16:11 Szarok a biográfiájára...a középszerű apjára...azért kedvelem, mert korábbi kedvencem Senna tükröződik vissza benne az elemi tehetség gyorsaság rámenősség...és Senna sem volt szent de nagyon nem
Attól, hogy nem tartod a kedvencedet hibátlannak, még szurkolhatsz neki objektiven és nem agyhalott elborult módon rajongásra hivatkozva minden tettét mosdatva és átértelmezve

Ne keverj engem a buzi hamilton szurkolóival akik képtelenek bármit úgy látni ahogy az történt mindig van egy FÜGGÖNY a szemüvegük előtt ami másképpen töri a fényt és a történteket
Akarat, alázat, tökösség... stb...stb.
Szerintem kulcs, hogy a "kedvenc" mindent megtegyen a győzelemért és ne puding módjára vitorlázzon a mezőnyben.

Nyilván ez vékony jég és van amikor túllendül valaki ezen. A nagy bajnokok biztos...
Számomra az is fontos, hogy civilben ne buzinak vagy transzinak nézzen ki. :D
De részemről emlékszem még a BLACK LIVES MATTER-re is. :) :) :)
KisVé
Gokartos
Köszönetek:
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2022.12.27. 01:33

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: KisVé »

bertone írta: 2023.09.27. 11:05

Igen. A "picsaszáj", "harcsaszáj" sokkal menőbb.
Ha így is neveztem/nevezem, annak azért volt ám bőven előzménye. Magamtól soha nem kezdenék el így ócsárolni egy sportolót sem, ellentétben itt pár szemétdombszájúval.
Más nevében nem tudok nyilatkozni, de nem is érdekel.
Ja amúgy bertone, lenne egy (két) eset, amit kikockázhatnál, ha lesz egy kis időd. 2021 Monza: Lajos-MV baleset első kanyar, kontra 2023 Monza: Sainz-MV incidens első kanyar...
Bizonyítsd már be nekem légyszíves, hogy a két eset nem ugyanaz, mert '21-ben Lajos volt a fasz.
A Te objektív megközelítésed nélkül egyszerűen nem tudom hova tenni a hasonlóságot és a különböző végkimenetelt...
:huh_icon:
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Bandee »

keF1r írta: 2023.09.27. 16:11
Bandee írta: 2023.09.27. 09:17
keF1r írta: 2023.09.27. 08:02

Izlelgesd a betett képeket XD és örülj neki, hogy az autóban ülve nem látszik belőle más csak a bukósisak...
Tőlem védheti bárki bármely versenyzőnek a legvállalhatatlanabb manőverét vagy cselekedetét....szurkolásra + elfogultságra hivatkozva....ÉN leszek mindig annyira TAHÓ, hogy tükröt tartok az illetőnek...mert akármit is magyaráztok itt a szurkolás nem egyenlő az elvtelen mosdatással és megvédéssel
Ok, de mikor kritizáltad pl Te a csodagyerek bármilyen tahóságát? .) Ha már tükör :)

Segítek: nem volt ilyen. Volt helyette az apjára hivatkozás, a nehéz gyermekkorára, meg mindig a másik volt a hibás vagy éppen a véletlen körülmények tehettek róla. Meg a #legalabbcsinalvalamit. Es amúgy boxoló alkat IS.
Konkrétan Te lehet nem magyaráztad ezeket inkább csendben elfogadtad vagy csettintettél de volt itt aki bőszen védte mint medve a kölykét

Nincs egyébként ezzel se baj meg pont nem is érdekel, csak vissza tudok emlékezni 5 évvel ezelőttig:)

A legtöbb esete azért nem lett baleset mert a tapasztaltabbak elmentek az útjából. Sajnos
Rosszul emléxel kicsihuszár keresd csak vissza, akár az előző forum anyagában...ha olyat tett ami nehezen értelmezhető többféleképpen én bizony leirtam, hogy büntetést érdemelt volna vagy fasz volt...sőt általában az itteni becenevein szoktam rá hivatkozni...
Szarok a biográfiájára...a középszerű apjára...azért kedvelem, mert korábbi kedvencem Senna tükröződik vissza benne az elemi tehetség gyorsaság rámenősség...és Senna sem volt szent de nagyon nem
Attól, hogy nem tartod a kedvencedet hibátlannak, még szurkolhatsz neki objektiven és nem agyhalott elborult módon rajongásra hivatkozva minden tettét mosdatva és átértelmezve

Ne keverj engem a buzi hamilton szurkolóival akik képtelenek bármit úgy látni ahogy az történt mindig van egy FÜGGÖNY a szemüvegük előtt ami másképpen töri a fényt és a történteket
1. Kicsi Huszar a faszom😂 Annyit nem iszom

2. Sennat en gyerekkoromban lattam, DE a palyan ha fasz is alapvetoen o egy szimpatikis es jo ember volt. Ezt a mai fejemmel is igy gondolom. Ez a holland meg egy faszkalap

3. Nem erdekel miert szurkolsz neki bar eleg erdekes az altalad vallott ertekek es eletfelfogassal

4. Nem kritizaltad de sztem akkoriban nem szurkoltal neki. Nem kritizalta senki (a szimpatizánsok közül), arra emlékznek. Jo a memoriam. Most ugyan mit kritizalnal rajta? Bar nem nezem a futamokat de azt tudom kb. Mindig nyer mindenhol. Ehhez nem tarsul geciseg mert mindig elol megy. Ugyan min vitatkoznatok? Nem is lehet nagyon kerdeses futam

De mindegy. Nem lenyeges tolem a festmenye alatt is alhatsz pont leszarom azt az idiotat. Csak beszelgetni akartam :)

UI:

Több időt nem teszek bele, de mivel rólad van szó és korrekt vagy, ezért megnéztem a 2016- os SPA topikot, illetve ezen időszakra a holland csoda topikját is, hátha mégis tévednék. Mert erre a futamra konkrétan emlékeztem mást meg nincs kedvem keresgélni. Nem szóltál ahhoz a témához. Azon a futamon több dolgot is csinált, utána Bertone az alábbiak szerint értékelt (illetve nagyjából a balé kedvelő 1-2 emberen kívül mindenki úgy értékelt, hogy a tag nem normális sajnos):
Csak pár gyors gondolat.

- Verstappent ki kéne bassza már valaki úgy, ahogy ő szokta tenni, akkor miként állna a szájaszéle?
- Nem tudom, van-e a mezőnyben még olyan pilóta, akivel még nem ütközött.
- Maldonado csak kisinas lehetne Verstappen mellett, aztán mennyit szidta mindenki.
Egyébként igen, a többiek is hibásak mert nem reagáltak rá úgy, ahogy kellett volna, majd a fejükre nőtt. Mint az Andrássy úton a taxis hiéna aki a többit sápolja akik nem veszik észre, hogy ők maguk csináltak királyt belőle.
Sajnos Kiminek ezen a futamon bele kellett volna menni legalább egyik alkalommal, kár, hogy kihagyta.
bertone
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:35

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: bertone »

Bandee írta: 2023.09.27. 21:55
keF1r írta: 2023.09.27. 16:11
Bandee írta: 2023.09.27. 09:17
Ok, de mikor kritizáltad pl Te a csodagyerek bármilyen tahóságát? .) Ha már tükör :)

Segítek: nem volt ilyen. Volt helyette az apjára hivatkozás, a nehéz gyermekkorára, meg mindig a másik volt a hibás vagy éppen a véletlen körülmények tehettek róla. Meg a #legalabbcsinalvalamit. Es amúgy boxoló alkat IS.
Konkrétan Te lehet nem magyaráztad ezeket inkább csendben elfogadtad vagy csettintettél de volt itt aki bőszen védte mint medve a kölykét

Nincs egyébként ezzel se baj meg pont nem is érdekel, csak vissza tudok emlékezni 5 évvel ezelőttig:)

A legtöbb esete azért nem lett baleset mert a tapasztaltabbak elmentek az útjából. Sajnos
Rosszul emléxel kicsihuszár keresd csak vissza, akár az előző forum anyagában...ha olyat tett ami nehezen értelmezhető többféleképpen én bizony leirtam, hogy büntetést érdemelt volna vagy fasz volt...sőt általában az itteni becenevein szoktam rá hivatkozni...
Szarok a biográfiájára...a középszerű apjára...azért kedvelem, mert korábbi kedvencem Senna tükröződik vissza benne az elemi tehetség gyorsaság rámenősség...és Senna sem volt szent de nagyon nem
Attól, hogy nem tartod a kedvencedet hibátlannak, még szurkolhatsz neki objektiven és nem agyhalott elborult módon rajongásra hivatkozva minden tettét mosdatva és átértelmezve

Ne keverj engem a buzi hamilton szurkolóival akik képtelenek bármit úgy látni ahogy az történt mindig van egy FÜGGÖNY a szemüvegük előtt ami másképpen töri a fényt és a történteket
1. Kicsi Huszar a faszom😂 Annyit nem iszom

2. Sennat en gyerekkoromban lattam, DE a palyan ha fasz is alapvetoen o egy szimpatikis es jo ember volt. Ezt a mai fejemmel is igy gondolom. Ez a holland meg egy faszkalap

3. Nem erdekel miert szurkolsz neki bar eleg erdekes az altalad vallott ertekek es eletfelfogassal

4. Nem kritizaltad de sztem akkoriban nem szurkoltal neki. Nem kritizalta senki (a szimpatizánsok közül), arra emlékznek. Jo a memoriam. Most ugyan mit kritizalnal rajta? Bar nem nezem a futamokat de azt tudom kb. Mindig nyer mindenhol. Ehhez nem tarsul geciseg mert mindig elol megy. Ugyan min vitatkoznatok? Nem is lehet nagyon kerdeses futam

De mindegy. Nem lenyeges tolem a festmenye alatt is alhatsz pont leszarom azt az idiotat. Csak beszelgetni akartam :)

UI:

Több időt nem teszek bele, de mivel rólad van szó és korrekt vagy, ezért megnéztem a 2016- os SPA topikot, illetve ezen időszakra a holland csoda topikját is, hátha mégis tévednék. Mert erre a futamra konkrétan emlékeztem mást meg nincs kedvem keresgélni. Nem szóltál ahhoz a témához. Azon a futamon több dolgot is csinált, utána Bertone az alábbiak szerint értékelt (illetve nagyjából a balé kedvelő 1-2 emberen kívül mindenki úgy értékelt, hogy a tag nem normális sajnos):
Csak pár gyors gondolat.

- Verstappent ki kéne bassza már valaki úgy, ahogy ő szokta tenni, akkor miként állna a szájaszéle?
- Nem tudom, van-e a mezőnyben még olyan pilóta, akivel még nem ütközött.
- Maldonado csak kisinas lehetne Verstappen mellett, aztán mennyit szidta mindenki.
Egyébként igen, a többiek is hibásak mert nem reagáltak rá úgy, ahogy kellett volna, majd a fejükre nőtt. Mint az Andrássy úton a taxis hiéna aki a többit sápolja akik nem veszik észre, hogy ők maguk csináltak királyt belőle.
Sajnos Kiminek ezen a futamon bele kellett volna menni legalább egyik alkalommal, kár, hogy kihagyta.
Köszönöm, Bandi!
Legalább nekem nem kell bizonygatnom, hogy én kritizáltam! :)

:beer_2_icon:
Válasz küldése