FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Az aktuális szezon kibeszélője.

Mi lesz a futamon? (Értelem szerűen a páros kérdésekre EGY tipp jöjjön!)

A Red Bull visszatér az élre
5
20%
Tovább tart a Red Bull "vergődése"
1
4%
A Ferrari továbbra is szárnyal
1
4%
A Ferrari visszaesik
4
16%
A Mercedes ismét győzelemre lesz esélyes
1
4%
A Mercedes közelében nem lesz a győzelemnek
3
12%
A McLaren ismét nagyon erős lesz
6
24%
A McLaren sehol nem lesz
1
4%
A fentieken kívül szerez valaki dobogót
1
4%
A fentieken kívül más nem lesz dobogón
2
8%
 
Szavazatok száma: 25

Avatar
t-oom
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:39
Tartózkodási hely: Mikor hol...
Ez vagyok: Hülye Sötét Paraszt

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: t-oom »

bertone írta: 2023.09.24. 21:35
Bandee írta: 2023.09.24. 21:25
bertone írta: 2023.09.24. 21:19
Az megvan, hogy a Red Bull már tavaly is ezzel a koncepcióval ment?
Az ellenfelek már tavaly is kezdték egyébként a koppintást (Alpine és az Aston is), de mindenképpen volt idejük, hogy az eredti saját koncepciójuk mellett elkezdjenek foglalkozni a RB koncepcióval. Tehát nem biztos (sőt, biztos, hogy nem), hogy márciusban csaptak a homlokukra, hogy át kéne venni ezt a modellt.
Nincsde nem is hoszem, hogy totek megegyezne a ketto.

Csak azt nem tudom ha így van, akkor miért most vitézkedik a McLaren miert nem marciustól. Mert neha beleolvasok mit írtak és nem is olyan régen még temették itt a McLareneket. Illetve Kanadabol lattam egy kicsit es meg egy masik futambol az elejen mar nem tudom melyikbol, borzalmasan mentek.

Na mindegy, lehet ezt azt masolhatni de osszesegeben nem biztos, hogy mukodni fog.
A McLaren már ez év elején is egy RB-re emlékeztető oldaldobozzal indult, ami teljesen más volt, mint a tavalyi megoldás. Aztán szép lassan egyre jobban kezdett hasonlítani az RB19-re, miközben folyamatosan fejlesztették, hangolták. Valamikor az év közepétől (Hungaroring környéke) kezdtek beérni a fejlesztések, onnantól kezdett vitézkedni a csapat. Szerintem ez egy korrekt fejlődés volt a részükről az időben.
Jól értem, hogy most is 3 Redbull volt a dobogón?
Avatar
t-oom
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:39
Tartózkodási hely: Mikor hol...
Ez vagyok: Hülye Sötét Paraszt

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: t-oom »

bertone írta: 2023.09.24. 21:35
Bandee írta: 2023.09.24. 21:25
bertone írta: 2023.09.24. 21:19
Az megvan, hogy a Red Bull már tavaly is ezzel a koncepcióval ment?
Az ellenfelek már tavaly is kezdték egyébként a koppintást (Alpine és az Aston is), de mindenképpen volt idejük, hogy az eredti saját koncepciójuk mellett elkezdjenek foglalkozni a RB koncepcióval. Tehát nem biztos (sőt, biztos, hogy nem), hogy márciusban csaptak a homlokukra, hogy át kéne venni ezt a modellt.
Nincsde nem is hoszem, hogy totek megegyezne a ketto.

Csak azt nem tudom ha így van, akkor miért most vitézkedik a McLaren miert nem marciustól. Mert neha beleolvasok mit írtak és nem is olyan régen még temették itt a McLareneket. Illetve Kanadabol lattam egy kicsit es meg egy masik futambol az elejen mar nem tudom melyikbol, borzalmasan mentek.

Na mindegy, lehet ezt azt masolhatni de osszesegeben nem biztos, hogy mukodni fog.
A McLaren már ez év elején is egy RB-re emlékeztető oldaldobozzal indult, ami teljesen más volt, mint a tavalyi megoldás. Aztán szép lassan egyre jobban kezdett hasonlítani az RB19-re, miközben folyamatosan fejlesztették, hangolták. Valamikor az év közepétől (Hungaroring környéke) kezdtek beérni a fejlesztések, onnantól kezdett vitézkedni a csapat. Szerintem ez egy korrekt fejlődés volt a részükről az időben.
Jól értem, hogy most is 3 Redbull volt a dobogón?
Avatar
Morpheus
F1-es versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2022.12.11. 00:03
Tartózkodási hely: Pásztó
Ez vagyok: Keresztény magyar

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Morpheus »

Sőt, 20 RB köröz a rajtrácson.
XD XD
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)
Avatar
t-oom
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:39
Tartózkodási hely: Mikor hol...
Ez vagyok: Hülye Sötét Paraszt

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: t-oom »

Morpheus írta: 2023.09.25. 10:15 Sőt, 20 RB köröz a rajtrácson.
XD XD
Év elején sok ilyen nyilatkozat hangzott el.
Avatar
Lancelot
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2022.12.14. 17:29
Tartózkodási hely: Pápua City
Ez vagyok: morfondírozó

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Lancelot »

keF1r írta: 2023.09.24. 15:15
Összefoglalva az összefoglalódat...

Dögöljön meg tappen és az autója...szerecsen az isten...

Év végére mindenki lemásolta a red bullt...ez a Mekinek sikerült a legjobban...igy egy igazi versenypályán 6 tizedet kapnak csak a modelljüktől...szép teljesítmény...a többiekről nem is beszélve...

Elég lett volna ennyit irnod.
Arról nem tehetek, ha neked csak enyni jött le. Értelmeztetni egy írást nem feladata annak, aki azt írta. Írói munkásságod részének tekintem kommentedet. Engem nem zavar. :)
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Twin Lannister, Trónok Harca)
Avatar
Lancelot
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2022.12.14. 17:29
Tartózkodási hely: Pápua City
Ez vagyok: morfondírozó

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Lancelot »

Téves!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Twin Lannister, Trónok Harca)
bertone
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:35

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: bertone »

t-oom írta: 2023.09.25. 12:26
Morpheus írta: 2023.09.25. 10:15 Sőt, 20 RB köröz a rajtrácson.
XD XD
Év elején sok ilyen nyilatkozat hangzott el.
Meglepne.
Avatar
Lancelot
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2022.12.14. 17:29
Tartózkodási hely: Pápua City
Ez vagyok: morfondírozó

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Lancelot »

keF1r írta: 2023.09.24. 18:55
1./ ...az SC-k nélkül + gondolom tappen megint 85%-on ment...30 secet adott volna a mezőnynek... Az összes valóban autóverseny pályán ezt láttuk...kivéve a gazdagok szórakoztatására betett utcai bohóckodásokat.
......
2./ Érdekes, hogy a meki ferrari merci csapatok pilótái általában közel hasonlóan teljesítenek ugyanabban az autóban...ez a balfasz perez képtelen csak erre
1-höz: Azt ki vitatja? Maga Hamilton mndta a futam előtt, hogy 30 mp-el fog nyerni a holland. Nyilván nem hajtotta szét a gépet, amikor csak lúzer autógyártók versenyzői jöttek mögötte.

2.höz: Ebben a dologban teljesen egyetértünk. Fél éve írogatom, hogy annak a lúzernek nincs helye egy ilyen autóban (de talán az F1-ben sem.)
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Twin Lannister, Trónok Harca)
Avatar
t-oom
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:39
Tartózkodási hely: Mikor hol...
Ez vagyok: Hülye Sötét Paraszt

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: t-oom »

bertone írta: 2023.09.25. 14:13
t-oom írta: 2023.09.25. 12:26
Morpheus írta: 2023.09.25. 10:15 Sőt, 20 RB köröz a rajtrácson.
XD XD
Év elején sok ilyen nyilatkozat hangzott el.
Meglepne.
Pedig még Bahrein környékén, a merci és a Redbull részéről is jött a csipkelodes, hogy 3 Redbull végzett a dobogón.
Avatar
Lancelot
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2022.12.14. 17:29
Tartózkodási hely: Pápua City
Ez vagyok: morfondírozó

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Lancelot »

bertone írta: 2023.09.24. 21:08
1./ Leclrec húzta rá Sainzra az autót, aki a dominó elv alapján ráhúzta Pérezre, aki ezt továbbadta Hamiltonnak. Ahogy a következő képen is látszik, a Sainzcal való ütközést szívta meg Pérez, hiszen az első szárnyának a jobboldala sérült meg, ahol Sainz volt.

2./ És akkor nézzük a Hamilton - Russell párviadalokat. Az első a 6. körben volt, amikor előbb Russel a sikánban megelőzte Hamiltont, aki viszont a célegyenesben visszatámadt és vissza is vette a pozíciót. De, hogy ez egyértelműen sikerüljön, az egyenes vége felé, kicsit móresre tanítási célzattal, rá is húzta egy pillanatra az autóját Russellre.


3./ Aztán a 16. körben meg simán kivezette Russelt. (Semmi jele nincs annak, hogy fékproblémája lenne, egyszerűen kihasználta az új szabályértelmezést.)

Szerintem jogos volt Russell értetlenkedése ezt követően. Ha Hamilton ezt egy másik csapat pilótájával teszi, még talán rendben is van, de így...
Az 1-höz: Az nem cáfolja, amit én írtam, hogy Perez húzta rá az autót Hamiltonra, így kettőjük relációjában ő volt az agresszor, Hamilton a szenvedő. Nyilván neked tetszett, hogy Hamiltonnak a füvön kellett eljutnia az első kanyarig szinte, de azért ettől függetlenül azt Perez okozta. Hamilton szempontjából nézve közömbös, hogy Perez miért tette azt. És én az ő szemszögéből vizsgáltam az esetet. Megjegyzem továbbá, hogy ha Perez megelégszik azzal, hogy kb. 20 cm-re távolodik csak el a Ferraritól, akkor nem ütközik Hamiltonnal. De nem, a lúzerjének fontos volt, hogy legalább 50 cm-t menjen Hamilton irányába. Ez már nem volt szükséges. Ez kifejezetten arra vonatkozott, hogy Hamiltont kiterelje, azért, hogy ő fordulhasson vele szemben kedvező pozícióban azelső kanyarban.

2-höz: Persze, "nevelési célzattal" biztos. Az nyilván elő nem fordulhatott, hogy eleve olyan helyzetbe akart kerülni Russellel szemben, hogy eszébe se juthasson megakadályozni az előzés befejezését. Továbbá, ha kb. fél méteres oldalirányú mozgás akkor, amikor Ruddel mellett még egy fél pályáni hely marad a fűig, az ugyan mennyiben nevelési célzat? Ez a megjegyzésed igazolja leginkább a hihetetlen elfogultságodat.

3-hoz: Nyilván hazudott Hamilton, hiszen ő már csak ilyen nemde, hogy sérült volt az autója éppen Perez miatt, ami miatt kevésbé volt kormányozható. Nem kifejezetten fékproblémákra panaszkodott, hanam e vezethetőség, egészen pontosan a kanyar bevételi lehetőségek csökkenésére.

De nyilván nem fogok egy hosszadalmas vitába emiatt belemenni. Egyrészt nincs annyi időm, másrészt felesleges időveszteség, hiszen általában mindketten fenn szoktuk tatani álláspontunkat. Különösen, ha Hamiltonról van szó.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Twin Lannister, Trónok Harca)
Nigel Hill
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2022.12.12. 18:00
Ez vagyok: Elvetemült Szurkoló és szagért

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill »

Lancelot írta: 2023.09.25. 14:28 Az 1-höz: Az nem cáfolja, amit én írtam, hogy Perez húzta rá az autót Hamiltonra, így kettőjük relációjában ő volt az agresszor, Hamilton a szenvedő. Nyilván neked tetszett, hogy Hamiltonnak a füvön kellett eljutnia az első kanyarig szinte, de azért ettől függetlenül azt Perez okozta. Hamilton szempontjából nézve közömbös, hogy Perez miért tette azt. És én az ő szemszögéből vizsgáltam az esetet. Megjegyzem továbbá, hogy ha Perez megelégszik azzal, hogy kb. 20 cm-re távolodik csak el a Ferraritól, akkor nem ütközik Hamiltonnal. De nem, a lúzerjének fontos volt, hogy legalább 50 cm-t menjen Hamilton irányába. Ez már nem volt szükséges. Ez kifejezetten arra vonatkozott, hogy Hamiltont kiterelje, azért, hogy ő fordulhasson vele szemben kedvező pozícióban azelső kanyarban.

2-höz: Persze, "nevelési célzattal" biztos. Az nyilván elő nem fordulhatott, hogy eleve olyan helyzetbe akart kerülni Russellel szemben, hogy eszébe se juthasson megakadályozni az előzés befejezését. Továbbá, ha kb. fél méteres oldalirányú mozgás akkor, amikor Ruddel mellett még egy fél pályáni hely marad a fűig, az ugyan mennyiben nevelési célzat? Ez a megjegyzésed igazolja leginkább a hihetetlen elfogultságodat.

3-hoz: Nyilván hazudott Hamilton, hiszen ő már csak ilyen nemde, hogy sérült volt az autója éppen Perez miatt, ami miatt kevésbé volt kormányozható. Nem kifejezetten fékproblémákra panaszkodott, hanam e vezethetőség, egészen pontosan a kanyar bevételi lehetőségek csökkenésére.

De nyilván nem fogok egy hosszadalmas vitába emiatt belemenni. Egyrészt nincs annyi időm, másrészt felesleges időveszteség, hiszen általában mindketten fenn szoktuk tatani álláspontunkat. Különösen, ha Hamiltonról van szó.
Mint mindent. A torz szemüvegeden át.
Nyilván nem mész bele hosszadalmas vitákba, mert baromságokat írsz. 🤡

Kép
bertone
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:35

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: bertone »

Lancelot írta: 2023.09.25. 14:28
bertone írta: 2023.09.24. 21:08
1./ Leclrec húzta rá Sainzra az autót, aki a dominó elv alapján ráhúzta Pérezre, aki ezt továbbadta Hamiltonnak. Ahogy a következő képen is látszik, a Sainzcal való ütközést szívta meg Pérez, hiszen az első szárnyának a jobboldala sérült meg, ahol Sainz volt.

2./ És akkor nézzük a Hamilton - Russell párviadalokat. Az első a 6. körben volt, amikor előbb Russel a sikánban megelőzte Hamiltont, aki viszont a célegyenesben visszatámadt és vissza is vette a pozíciót. De, hogy ez egyértelműen sikerüljön, az egyenes vége felé, kicsit móresre tanítási célzattal, rá is húzta egy pillanatra az autóját Russellre.


3./ Aztán a 16. körben meg simán kivezette Russelt. (Semmi jele nincs annak, hogy fékproblémája lenne, egyszerűen kihasználta az új szabályértelmezést.)

Szerintem jogos volt Russell értetlenkedése ezt követően. Ha Hamilton ezt egy másik csapat pilótájával teszi, még talán rendben is van, de így...
...

De nyilván nem fogok egy hosszadalmas vitába emiatt belemenni. Egyrészt nincs annyi időm, másrészt felesleges időveszteség, hiszen általában mindketten fenn szoktuk tatani álláspontunkat. Különösen, ha Hamiltonról van szó.
Akkor így, külön minden pontra.

"Az 1-höz: Az nem cáfolja, amit én írtam, hogy Perez húzta rá az autót Hamiltonra, így kettőjük relációjában ő volt az agresszor, Hamilton a szenvedő. Nyilván neked tetszett, hogy Hamiltonnak a füvön kellett eljutnia az első kanyarig szinte, de azért ettől függetlenül azt Perez okozta. Hamilton szempontjából nézve közömbös, hogy Perez miért tette azt. És én az ő szemszögéből vizsgáltam az esetet. Megjegyzem továbbá, hogy ha Perez megelégszik azzal, hogy kb. 20 cm-re távolodik csak el a Ferraritól, akkor nem ütközik Hamiltonnal. De nem, a lúzerjének fontos volt, hogy legalább 50 cm-t menjen Hamilton irányába. Ez már nem volt szükséges. Ez kifejezetten arra vonatkozott, hogy Hamiltont kiterelje, azért, hogy ő fordulhasson vele szemben kedvező pozícióban azelső kanyarban. "

Elképzelem: Állsz a lámpánál, mert piros, mögötted áll egy másik autó. Majd jön egy harmadik, aki belerohan a mögötted állóba és azt beletolja a Te autódba. Szerinted, ki a hunyó(agresszor XD )? A mögötted álló, vagy az, aki azt rád tolta? Ez csak úgy indításként kérdezem?

Azt állítod, hogy Pereznek elég lett volna 20 centi, de ő 50-et ment arrébb.
Akkor lássunk pár képet a korábbi videóból.
Az első azt mutatja, hogy a 4 autó viszonylag kezelhető távolságra egymástól és Hamilton is még a pályán.
Kép

A következőn látszik, hogy Leclerc húz balra, így kezd záródni a rés az autók között, Hamilton már éppen csak, de még a pályán.
Kép

A 3. képen látható, hogy Leclerc továbbra is balra tart, közte és Sainz között még van némi hely, ahogy Perez és Hamilton között is, de Perez JE kereke már Sainz két baloldali kereke között van. Hamilton még mindig a pályán.
Kép

4. kép, Leclerc továbbra is balra húz, Sainz már egészen Perez autóján, Hamilton és Perez között a hely közelít a nullához, de Hamilton még mindig a pályán, de már csak éppen hogy.
Kép

5. kép, Sainz kb itt találja el Perezt, aki a lökést "tovább adja" Hamiltonnak (tudod, ő a mögötted álló, akit a másik beléd lökött). Hamilton ettől már két kerékkel a fűre kerül.
Kép

6. kép Sainz, most már Leclerc kényszerítése nélkül, tovább húz balra, Pereznek nincs hová mennie. De valahogy megússza és kijön a Ferrari kerekei közül...
Kép

7. kép, ... vesztére, mert Sainz hátsó kereke eltalálja a RB első szárnyát és letöri azt. A piros ellipszisben az elrepülő szárnyvéglap látszik.
Kép

8. kép, viszonylag szerencsésen megúszták a helyzetet, egyedül Perez Red Bulljáról tört le egy darab (kiemelt rész mutatja a hiányzó elemet).
Kép

Lécci, mutasd meg, hová mehetett volna Perez! Hol a 20 és az 50 centi?

"2-höz: Persze, "nevelési célzattal" biztos. Az nyilván elő nem fordulhatott, hogy eleve olyan helyzetbe akart kerülni Russellel szemben, hogy eszébe se juthasson megakadályozni az előzés befejezését. Továbbá, ha kb. fél méteres oldalirányú mozgás akkor, amikor Ruddel mellett még egy fél pályáni hely marad a fűig, az ugyan mennyiben nevelési célzat? Ez a megjegyzésed igazolja leginkább a hihetetlen elfogultságodat."

Értem, tehát akkor ha egy egyenesben hirtelen rád húzzák az autót, akkor Te vagy a hülye, nem a másik, mert hát van hová kitérjél?
"Ez a megjegyzésed igazolja leginkább a hihetetlen elfogultságodat."


"3-hoz: Nyilván hazudott Hamilton, hiszen ő már csak ilyen nemde, hogy sérült volt az autója éppen Perez miatt, ami miatt kevésbé volt kormányozható. Nem kifejezetten fékproblémákra panaszkodott, hanam e vezethetőség, egészen pontosan a kanyar bevételi lehetőségek csökkenésére."

Idézek az általad idézett Hamilton nyilatkozatból: " Hirtelen blokkolgattam a jobb elsőt, amit egész hétvégén nem csináltam." Én ebből fékproblémára gondoltam. De ha nem, hát nem.

De nézzük tovább: "az eleje csúszott, főleg az utolsó kanyarban és a kilencesben, és a hajtűben sem fordult". Hamilton belső kamerás felvételén látható volt, hogy a Merc is a RB a két első kerékkel találkozott, köze nem volt a szárnyhoz. Ettől akár lehet egy kis futómű elállítódás, amitől a bal vagy jobb kanyarokban nem jól viselkedik az autó. Hamilton az utolsó kanyart, ami jobbos, a 9-es kanyart, ami szintén jobbos és a hajtűt említette, ami viszont BALOS. DE, ebben küldte le a pályáról Russellt.
Szóval, én nem állítom, hogy Hamilton hazudik, csak nem mond igazat, vagy minimum kicsit kiszínezi azt. :D
Avatar
Lancelot
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2022.12.14. 17:29
Tartózkodási hely: Pápua City
Ez vagyok: morfondírozó

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Lancelot »

Nigel Hill írta: 2023.09.25. 18:21
Mint mindent. A torz szemüvegeden át.
Nyilván nem mész bele hosszadalmas vitákba, mert baromságokat írsz. 🤡
Egy hozzászólás erejéig megtöröm a csendet. Remélem éeszrevehető, hogy nem reagálok a fórumos böfögéseidre már jó ideje. Ugyanis a fórum kártékony, felforgató, idióta tagjának tartalak. Minden egyes írásod egy merő provokáció. Olyannyira, hogy nem is érdemes rájuk reagálni, sőt pörgetek is felettük. Viszont most az értesítések között megjelent a neved, így megnéztem mit firkáltál ide. Hoztad a szokásos nívótlan, ruppótlan színvonaladat. Kár, hogy még itt vagy. Mivel nemrég ugyis döbbenetes módon megtagadtad "kedvencedet", így nem is értem miért maradtál még közöttünk. Vannak ugyan más provokatív személyek is itt, de ők legalább tartalmasak. Te viszont egy üres nulla vagy. Szerintem szedd a sátorfádat és máshol rontsd a hangulatot Dankson úr!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Twin Lannister, Trónok Harca)
Avatar
Morpheus
F1-es versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2022.12.11. 00:03
Tartózkodási hely: Pásztó
Ez vagyok: Keresztény magyar

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Morpheus »



Kár, hogy nem látjuk a helyzetet végig.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)
keF1r
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2022.12.17. 17:41

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: keF1r »

Lancelot írta: 2023.09.26. 10:01
Nigel Hill írta: 2023.09.25. 18:21
Mint mindent. A torz szemüvegeden át.
Nyilván nem mész bele hosszadalmas vitákba, mert baromságokat írsz. 🤡
Egy hozzászólás erejéig megtöröm a csendet. Remélem éeszrevehető, hogy nem reagálok a fórumos böfögéseidre már jó ideje. Ugyanis a fórum kártékony, felforgató, idióta tagjának tartalak. Minden egyes írásod egy merő provokáció. Olyannyira, hogy nem is érdemes rájuk reagálni, sőt pörgetek is felettük. Viszont most az értesítések között megjelent a neved, így megnéztem mit firkáltál ide. Hoztad a szokásos nívótlan, ruppótlan színvonaladat. Kár, hogy még itt vagy. Mivel nemrég ugyis döbbenetes módon megtagadtad "kedvencedet", így nem is értem miért maradtál még közöttünk. Vannak ugyan más provokatív személyek is itt, de ők legalább tartalmasak. Te viszont egy üres nulla vagy. Szerintem szedd a sátorfádat és máshol rontsd a hangulatot Dankson úr!
Nem hiszem, hogy bárki azzal vádolhatna, hogy puszi pajtása vagyok Nigel hill / dankson fórumozónak, de!
Oda jár és annyit amennyit akar...és azt ir le amit akar és a véleménye...

Egyebekben teljesen igaza van! Te és kisvadász de különösen TE elképesztően elfogultan és egyoldalúan látsz mindent ami a kedvenceddel kapcsolatos. Az objektivitás csiráit sem lehet felfedezni a vele kapcsolatos irásaidban.
Lehet valakinek szurkolni...van aki rajongani is tud egy versenyzőért /fene a gusztusát/ de az amit te csinálsz az inkább szánalmas már...és nem lehet a szurkolásra fogni.
Avatar
Morpheus
F1-es versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2022.12.11. 00:03
Tartózkodási hely: Pásztó
Ez vagyok: Keresztény magyar

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Morpheus »

keF1r írta: 2023.09.26. 15:46
Lancelot írta: 2023.09.26. 10:01
Nigel Hill írta: 2023.09.25. 18:21
Mint mindent. A torz szemüvegeden át.
Nyilván nem mész bele hosszadalmas vitákba, mert baromságokat írsz. 🤡
Egy hozzászólás erejéig megtöröm a csendet. Remélem éeszrevehető, hogy nem reagálok a fórumos böfögéseidre már jó ideje. Ugyanis a fórum kártékony, felforgató, idióta tagjának tartalak. Minden egyes írásod egy merő provokáció. Olyannyira, hogy nem is érdemes rájuk reagálni, sőt pörgetek is felettük. Viszont most az értesítések között megjelent a neved, így megnéztem mit firkáltál ide. Hoztad a szokásos nívótlan, ruppótlan színvonaladat. Kár, hogy még itt vagy. Mivel nemrég ugyis döbbenetes módon megtagadtad "kedvencedet", így nem is értem miért maradtál még közöttünk. Vannak ugyan más provokatív személyek is itt, de ők legalább tartalmasak. Te viszont egy üres nulla vagy. Szerintem szedd a sátorfádat és máshol rontsd a hangulatot Dankson úr!
Nem hiszem, hogy bárki azzal vádolhatna, hogy puszi pajtása vagyok Nigel hill / dankson fórumozónak, de!
Oda jár és annyit amennyit akar...és azt ir le amit akar és a véleménye...

Egyebekben teljesen igaza van! Te és kisvadász de különösen TE elképesztően elfogultan és egyoldalúan látsz mindent ami a kedvenceddel kapcsolatos. Az objektivitás csiráit sem lehet felfedezni a vele kapcsolatos irásaidban.
Lehet valakinek szurkolni...van aki rajongani is tud egy versenyzőért /fene a gusztusát/ de az amit te csinálsz az inkább szánalmas már...és nem lehet a szurkolásra fogni.
Bocs Kefír de nincs mindenben igazad. Lance elfogult Hamiltonnal szemben? Igen. Na és, basszus neki szurkol.
Az írásaiban azért nem csak elvétve ott van a kritika is a Mercivel vagy Lewissel kapcsolatban ha valami félremegy.
Te is elfogult vagy, én is nyilván.

Én kifejezetten nem szerettem Vettelt, Mára már más megvilágosításban képes vagyok elfogadni és elismerni a teljesítményét.
Maxit sem kedvelem, idővel lehet átértékelem magamban.
Nem csak Lance védelmében írtam, hanem általánosságban.
Ui: Én egy mocskosul elfogult McLaren szurkoló vagyok. XD
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)
Avatar
Button
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2022.12.09. 19:29
Ez vagyok: GAS BUT

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Button »

Morpheus írta: 2023.09.26. 18:23
Bocs Kefír de nincs mindenben igazad. Lance elfogult Hamiltonnal szemben? Igen. Na és, basszus neki szurkol.
Az írásaiban azért nem csak elvétve ott van a kritika is a Mercivel vagy Lewissel kapcsolatban ha valami félremegy.
Te is elfogult vagy, én is nyilván.

Én kifejezetten nem szerettem Vettelt, Mára már más megvilágosításban képes vagyok elfogadni és elismerni a teljesítményét.
Maxit sem kedvelem, idővel lehet átértékelem magamban.
Nem csak Lance védelmében írtam, hanem általánosságban.
Ui: Én egy mocskosul elfogult McLaren szurkoló vagyok. XD
Többen így vagyunk és abszolút egyetértek..
És k*vara nem értem meg ha valaki dobja a kedvencét 1..2.. x.. probléma miatt.. :sick_icon:

Pontosan azért vagyok az elhívatott szurkoló, hogy még egy középső ujjat is kimagyarázzak XD
Drive to Survive S03 E06: The Comeback Kid
keF1r
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2022.12.17. 17:41

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: keF1r »

Morpheus írta: 2023.09.26. 18:23
keF1r írta: 2023.09.26. 15:46
Lancelot írta: 2023.09.26. 10:01

Egy hozzászólás erejéig megtöröm a csendet. Remélem éeszrevehető, hogy nem reagálok a fórumos böfögéseidre már jó ideje. Ugyanis a fórum kártékony, felforgató, idióta tagjának tartalak. Minden egyes írásod egy merő provokáció. Olyannyira, hogy nem is érdemes rájuk reagálni, sőt pörgetek is felettük. Viszont most az értesítések között megjelent a neved, így megnéztem mit firkáltál ide. Hoztad a szokásos nívótlan, ruppótlan színvonaladat. Kár, hogy még itt vagy. Mivel nemrég ugyis döbbenetes módon megtagadtad "kedvencedet", így nem is értem miért maradtál még közöttünk. Vannak ugyan más provokatív személyek is itt, de ők legalább tartalmasak. Te viszont egy üres nulla vagy. Szerintem szedd a sátorfádat és máshol rontsd a hangulatot Dankson úr!
Nem hiszem, hogy bárki azzal vádolhatna, hogy puszi pajtása vagyok Nigel hill / dankson fórumozónak, de!
Oda jár és annyit amennyit akar...és azt ir le amit akar és a véleménye...

Egyebekben teljesen igaza van! Te és kisvadász de különösen TE elképesztően elfogultan és egyoldalúan látsz mindent ami a kedvenceddel kapcsolatos. Az objektivitás csiráit sem lehet felfedezni a vele kapcsolatos irásaidban.
Lehet valakinek szurkolni...van aki rajongani is tud egy versenyzőért /fene a gusztusát/ de az amit te csinálsz az inkább szánalmas már...és nem lehet a szurkolásra fogni.
Bocs Kefír de nincs mindenben igazad. Lance elfogult Hamiltonnal szemben? Igen. Na és, basszus neki szurkol.
Az írásaiban azért nem csak elvétve ott van a kritika is a Mercivel vagy Lewissel kapcsolatban ha valami félremegy.
Te is elfogult vagy, én is nyilván.

Én kifejezetten nem szerettem Vettelt, Mára már más megvilágosításban képes vagyok elfogadni és elismerni a teljesítményét.
Maxit sem kedvelem, idővel lehet átértékelem magamban.
Nem csak Lance védelmében írtam, hanem általánosságban.
Ui: Én egy mocskosul elfogult McLaren szurkoló vagyok. XD
Látom nem értitek.
Elfogult lehetsz egy olyan kérdésben, hogy ki a valaha volt legjobb versenyző...legnagyobb tehetség...stb....
De abban nem, hogy paraszt módon leszorítasz valakit a pályáról, ütközöl...más egyéb nem tiszta manőverek...

Rám aztán nem mondhatja senki, hogy ha tappen paraszt volt akkor nem irtam azt hogy ez parasztság volt részéről...
De az, hogy nem létezik az a szitu amiben a rajongásod trágyát hibásnak ismernéd ez, az nem szurkolás, nem elfogultság, hanem szimpla tahóság.
Avatar
Button
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2022.12.09. 19:29
Ez vagyok: GAS BUT

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Button »

keF1r írta: 2023.09.26. 19:54
Látom nem értitek.
Elfogult lehetsz egy olyan kérdésben, hogy ki a valaha volt legjobb versenyző...legnagyobb tehetség...stb....
De abban nem, hogy paraszt módon leszorítasz valakit a pályáról, ütközöl...más egyéb nem tiszta manőverek...

Rám aztán nem mondhatja senki, hogy ha tappen paraszt volt akkor nem irtam azt hogy ez parasztság volt részéről...
De az, hogy nem létezik az a szitu amiben a rajongásod trágyát hibásnak ismernéd ez, az nem szurkolás, nem elfogultság, hanem szimpla tahóság.
Az elfogultság mint olyan, szerintem egyfajta ködöt is jelent (nem feltétlen vörös :D)
Azaz, olyan dolgot magyaráz az illető ami ad abszurdum magyarázhatatlan. Elviek csak.
De azt próbáltam ecsetelni, (szinte) nevek nélkül, hogy ez nekem elfogadhatóbb, mintha az ember szivárvány (és nem úgy, ma ennek is politikai értelme van :D)
Röviden, egyenesen.. az ember ne dobja a pilótáját.. olyan nincs, olyan nem lehet.. :sick_icon:
Drive to Survive S03 E06: The Comeback Kid
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 932
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023

Hozzászólás Szerző: Bandee »

keF1r írta: 2023.09.26. 19:54
Morpheus írta: 2023.09.26. 18:23
keF1r írta: 2023.09.26. 15:46

Nem hiszem, hogy bárki azzal vádolhatna, hogy puszi pajtása vagyok Nigel hill / dankson fórumozónak, de!
Oda jár és annyit amennyit akar...és azt ir le amit akar és a véleménye...

Egyebekben teljesen igaza van! Te és kisvadász de különösen TE elképesztően elfogultan és egyoldalúan látsz mindent ami a kedvenceddel kapcsolatos. Az objektivitás csiráit sem lehet felfedezni a vele kapcsolatos irásaidban.
Lehet valakinek szurkolni...van aki rajongani is tud egy versenyzőért /fene a gusztusát/ de az amit te csinálsz az inkább szánalmas már...és nem lehet a szurkolásra fogni.
Bocs Kefír de nincs mindenben igazad. Lance elfogult Hamiltonnal szemben? Igen. Na és, basszus neki szurkol.
Az írásaiban azért nem csak elvétve ott van a kritika is a Mercivel vagy Lewissel kapcsolatban ha valami félremegy.
Te is elfogult vagy, én is nyilván.

Én kifejezetten nem szerettem Vettelt, Mára már más megvilágosításban képes vagyok elfogadni és elismerni a teljesítményét.
Maxit sem kedvelem, idővel lehet átértékelem magamban.
Nem csak Lance védelmében írtam, hanem általánosságban.
Ui: Én egy mocskosul elfogult McLaren szurkoló vagyok. XD
Látom nem értitek.
Elfogult lehetsz egy olyan kérdésben, hogy ki a valaha volt legjobb versenyző...legnagyobb tehetség...stb....
De abban nem, hogy paraszt módon leszorítasz valakit a pályáról, ütközöl...más egyéb nem tiszta manőverek...

Rám aztán nem mondhatja senki, hogy ha tappen paraszt volt akkor nem irtam azt hogy ez parasztság volt részéről...
De az, hogy nem létezik az a szitu amiben a rajongásod trágyát hibásnak ismernéd ez, az nem szurkolás, nem elfogultság, hanem szimpla tahóság.
Én nem emlékszem olyanra, hogy valaha szurkoloja kritizalta volta a dolgait. Mar ha van itt egyaltalan igazi szurkoloja. Pedig szep csokorral
lehetne valogatni:)

Mondjuk mar nem tudom pontosan milyen vitak mennek, 2021-ig tudok nyilatkozni. Addig ez nem volt jellemzo

Most szalad a szeker, ha majd szarabb lesz a helyzet visszater a crashtappen is:) Remelem addigra lesz valaki aki odatart neki ahogy ab start kellett volna
Válasz küldése