Tenisz

Egyéni sportágak kibeszélő topikjai.
vollebak
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2022.12.08. 14:46

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: vollebak »

rdaneelolivaw írta: 2024.09.09. 08:58 VOLLEBAK!

Egy korszak zárult le.

2024 Australian Open: SINNER
2024 ROLAND GARROS: ALCARAZ
2024 WIMBLEDON: ALCARAZ
2024 USO: SINNER

Megérkezett az új generáció. :cool_icon:
Ideje volt már, bassza meg :D Így is jó 5-6 évvel később következett ez be, mint kellett volna. Már bőven a Dimitrov-Nishikori-féle generációnak kellett volna ezt elérnie. Nem véletlenül hívták őket Generation Uselessnek.

Egyébként a döntőt néztem csak. Elég kevés teniszt nézek már. Alcarazt csípem, de az ezreléke ez annak, ahogy Nadalt kedveltem. Sinner meg egy tehetséges botsáska, de őt is kedvelem.

Most van ez a hisztéria körülötte, hogy doppingolt, de nem tudom, nekem őszintének tűnt, amikor mondta, hogy nem tud a dologról. Simán el tudom képzelni (nem csak róla, más sportoló esetében is), hogy a stábja sumákol valamit, az érintett nem is feltétlenül tud róla. Bekenegetik ezzel-azzal, kap egy vitaminkoktélt (mármint amiről azt hiszi, hogy vitaminkoktél), ilyesmi. Szerintem jó helyre került a cím amúgy, tényleg nagyon ügyes srác. A mozgását nézni katasztrófa, még esetlenebbnek és aránytalanabbnak tűnik Medvegyevnél is, de nem semmi évet zárt. Most láttam egy statisztikát, hogy csak a nyolcadik férfi játékos Sampras, Agassi, Federer, Nadal, Gyokovics, Murray és Medvedev után, aki eléri a legkevesebb 10 000 ATP-pontot egy évben. Hatvan meccset játszott idén, csak ötöt veszített, ez kilencven százalék feletti nyerési arány. Nem semmi.
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

vollebak írta: 2024.09.09. 12:26 Ideje volt már, bassza meg :D Így is jó 5-6 évvel később következett ez be, mint kellett volna. Már bőven a Dimitrov-Nishikori-féle generációnak kellett volna ezt elérnie. Nem véletlenül hívták őket Generation Uselessnek.

Egyébként a döntőt néztem csak. Elég kevés teniszt nézek már. Alcarazt csípem, de az ezreléke ez annak, ahogy Nadalt kedveltem. Sinner meg egy tehetséges botsáska, de őt is kedvelem.

Most van ez a hisztéria körülötte, hogy doppingolt, de nem tudom, nekem őszintének tűnt, amikor mondta, hogy nem tud a dologról. Simán el tudom képzelni (nem csak róla, más sportoló esetében is), hogy a stábja sumákol valamit, az érintett nem is feltétlenül tud róla. Bekenegetik ezzel-azzal, kap egy vitaminkoktélt (mármint amiről azt hiszi, hogy vitaminkoktél), ilyesmi. Szerintem jó helyre került a cím amúgy, tényleg nagyon ügyes srác. A mozgását nézni katasztrófa, még esetlenebbnek és aránytalanabbnak tűnik Medvegyevnél is, de nem semmi évet zárt. Most láttam egy statisztikát, hogy csak a nyolcadik férfi játékos Sampras, Agassi, Federer, Nadal, Gyokovics, Murray és Medvedev után, aki eléri a legkevesebb 10 000 ATP-pontot egy évben. Hatvan meccset játszott idén, csak ötöt veszített, ez kilencven százalék feletti nyerési arány. Nem semmi.
Viszont az nagyon ritka amikor valaki az első GS-ét megnyeri, akkor nem egyet nyer abban az évben hanem kettőt. :D
Sinner megcsinálta. :)

Ez Nadalnak, Gyokovicsnak és Rogernek sem sikerült.
keF1r
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2022.12.17. 17:41

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: keF1r »

rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

;) AZ egyik legnagyobb harcos vonul vissza, ;)
Avatar
Bandee
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2022.12.19. 22:54
Tartózkodási hely: Föld
Ez vagyok: Árnyéktartalékpilóta

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: Bandee »



Nagy sportoló, hasonló sikereket lehet csak kívánni neki a tenisz után is. :beer_2_icon:
rdaneelolivaw
F3-as versenyző
Köszönetek:
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2022.12.08. 20:30

Re: Tenisz

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw »

Kép

;)
Válasz küldése